Meltem Şelale Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

400-500

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Gebze, Kocaeli

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 400-500
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi

Hakkında

Her şey geleneklere göre olsun, hiçbir detay eksik olmasın diyorsanız düğün veya kına gecesi organizasyonlarınız için Meltem Şelale Düğün Salonu Gebze’de doğru bir tercih olacaktır…

Meltem Şelale Düğün Salonu’nun Gebze kına salonları arasında yer almasının sebeplerine değinecek olursak:

Organizasyon sorumlumuz ile görüşerek hayallerinizi gerçekleştirmeye başlarken ilk adım konsept tercihiniz oluyor. Gelenekselliği tercih edenler Osmanlı tarzı bir konsept seçerken arzu eden çiftlerimiz hint, modern veya prenses kına konseptlerini de değerlendirebiliyor.

Hatta kına ve düğün hazırlıklarını bir arada tamamlayarak tek bir gece de organizasyonlarını birleştirmeyi tercih eden çiftlerimiz de olabiliyor. Bu durumda da yemekli veya yemeksiz bir düğün organizasyonu gerçekleştiriyoruz. Ardından bir ara gelin hanım ve nedimeleri bindallı giyerek geceye yeni bir boyut getiriyorlar ve kına töreni gerçekleştiriliyor.

Hazırlıklarınızı da gelin odasında tamamlayabiliyorsunuz. Kına malzemelerinizi de burada tutarak tören esnasında nedimeleriniz veya yakınlarınız tarafında salona getiriliyor. Böylece karışıklıkların da önüne geçmiş oluyoruz.

Aksesuar kiralamada salonumuz çiftlerine bir kısıtlama da getirmemek adına organizasyon firmaları ile anlaşmak konusunda sizi özgür bırakıyor. Bu sayede tamamen kendi kararlarınızı verebiliyorsunuz.

Müzisyenlerimiz geleneksel kına gecesi müzikleri ile gecenizi eşsiz bir eğlenceye dönüştürürken çiftimize kalan ise sevdikleri ile eğlenerek stressiz bir gece geçirmek oluyor…

Kına fotoğrafları ve albümü olmazsa olmaz tabii ki her nedimeniz ve yakınlarınız ile pozlar vererek sonsuza kadar saklayabilmeniz adına fotoğrafçımız da gecenize eşlik ediyor. Fakat bu konuda da çiftlerimizi baskı altına almıyoruz. Arzu ettikleri firmalar ile anlaşma şansını bırakıyoruz.

Meltem Şelale Düğün Salonu çiftlerinden yalnızca organizasyonlarından önce formu doldurarak iletişime geçmelerini bekliyor. Yoğun düğün sezonu başladıktan sonra vakit sorunsalı ve tarih sorunsalı yaşamamaları için! Fiyat teklifleri alma şansınız da bu şekilde olabilir…

İletişim

Yılmaz Altuntaş

  • Adres: Osman Yılmaz Mah. 619\4 Sok. No:2 Gebze/ Kocaeli

Meltem Şelale Düğün Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!