Işıl Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

400-500

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Darıca, Kocaeli

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 400-500
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen

Hakkında

Çiftlerin hayalinizi gerçeğe dönüştürüyoruz.

Kına ve bekârlığa veda patinizi şık bir salonda kutlamaya hazır olun. Işıl Düğün Salonu uzun yıllar boyunca Kocaeli Darıca’da düğün sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Ailelerin ve çiftlerin hayatlarındaki en önemli ve mutlu anlarına şahit olarak salonumuzda kusursuz organizasyon düzenliyoruz.

Peki bunu nasıl yapıyoruz?

Bizimle ilk iletişime geçtiğiniz an itibariyle hayallerinizi dinliyor o doğrultuda organizasyonun tarzını belirliyoruz. Salonumuz çiftlerimizden aldığımız yorumlar üzerine düğün trendine uygun bir şekilde her sezon yeniliyoruz. Gerekli soğutma ve ısıtma sistemlerimiz mevcut olduğundan dolayı her mevsim faaliyet gösteriyor, misafirlerimize konforlu bir ortam sağlıyoruz.

Her davetlinin oyun pistini görebileceği şekilde masa düzenimizi oluşturuyor, salonumuz yüksek tavan ve kolonsuz olduğundan dolayı ferah bir gün geçirmelerini sağlıyoruz. Masa ve sandalye giydirmelerinde soft renkler kullanarak sizin ışıl ışıl görünmenizi sağlıyoruz.

Kına ve bekârlığa veda partinizi konsept bir gün geçirmek istiyorsanız organizasyon firmalarıyla anlaşıyor kına süslemelerimizi bindallı ve kaftanınıza uygun renklerde seçiyoruz. Yorulduğunuzda oturabileceğiniz ve fotoğraflarda arka fon olarak kullanabileceğiniz kına tahtı temin ediyoruz.

Olarak organizasyonun başından sonuna kadar sizinle ilgilenen organizasyon sorumlusu tahsis ediyoruz. Özel günlerin değerini biliyor ve kusursuz bir gün geçirmeniz için elimizden geleni yapıyoruz. Siz de bizim ev sahipliğimizde organizasyonlarınızı gerçekleştirmek istiyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçiniz.

Düğün nişan, kına ve bekârlığa veda partisi başta olmak üzere; kurumsal etkinlik ve toplantıları başta olmak üzere istenilen bütün kutlamalara ev sahipliği yapabiliyoruz.

Faaliyette olduğumuz yıldan bugüne kaliteli hizmet politikasını benimseyerek müşteri memnuniyetine önem veriyoruz. Yıllar geçse de akıllardan çıkmayacak herkesin dilinde olacak bir organizasyona hazır mısınız? Işıl Düğün Salonu Darıca hizmet detayları hakkında daha kapsamlı bir bilgi almak istiyorsanız sayfa üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Işık Güven

  • Adres: Osmangazi Mah. Atatürk Cad. 308 Darıca, Kocaeli

Işıl Düğün Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!