Hyatt House Gebze

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

50-100

Kapasite

50-100 TL

Min. Fiyat

Gebze, Kocaeli

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 50-80 TL
  • Kapasite 50-100
  • Aksesuar Kiralama

Hakkında

Hyatt House Gebze olarak sektördeki öncü firmalar arasında yer alıyoruz. Gebze’deki eviniz biziz. Evinizde hissiyatı veren konaklama hizmetimiz ile beraber kendinizi unutulmaz hissedecek, sevdiklerinizle beraber unutulmaz olmanızı sağlayacağız.

Konaklama hizmetimizin içeriğini geliştirerek sizlere daha fazla konuda hizmet vermeyi amaçladık. Bizimle beraber gerçekleştireceğiniz her organizasyon için aşkla çalışıyor, hayallerinizi gerçekleştirmeyi hedefimiz haline getiriyoruz. Faaliyete başladığımız günden beri başat amacımız bizi tercih eden misafirleriniz unutulmaz olmasını sağlamak!

Beraber gerçekleştirdiğimiz her organizasyon için bizi tercih edebilir, sevdiklerinizle beraber unutulmaz olmanızı sağlayabiliriz. Evliliğe giden yolda en önemli adımlardan biri; arkadaşlarla büyülü gün öncesinde dilediğince eğlenmek ve bekârlığa veda etmek!

Bekârlığa veda partileriniz için bizi tercih etmeye ne dersiniz?

Otel odamızda arkadaşlarınızla beraber eğlenebilecek, istediğiniz düzenlemelere yer verebileceksiniz. Özel günlerinizden biri olan bekârlığa veda partilerini otel odasında gerçekleştirmek şimdi oldukça popüler. Biz de gerekli olan düzenlemeleri sizler için sağlıyor, istediğiniz gibi bir gece geçirebilmeniz için var gücümüzle çalışıyoruz.

Lezzetlerimizi odanıza ulaştırıyor, içkilerinizi yudumlarken Hyatt House Gebze Kocaeli’nde harikulade bir manzaraya karşı eğlenmenizi sağlıyoruz. Şampanya hizmetimiz bulunuyor. Böylece bekârlığa veda partilerinizde istediğiniz deneyimleri yaşayabiliyor, farklı hizmet türlerimizden yararlanabiliyorsunuz. Ekstra hizmetler talep ederseniz organizasyon sorumlumuz ile sağlayabilir, gecenizi güzelleştirmek için çözüm ortaklarımızdan yardım alabiliriz.

Bu özel gecede fotoğraf ve video hizmeti sağlıyoruz. Böylece gelin hanımın hazırlık sürecini fotoğraflara aktarabiliyor, bir gece öncesinde arkadaşlarıyla beraber geçirdiği eğlenceli anları fotoğraf karelerine dönüştürüyoruz. Arkadaşlarınızla beraber geçireceğiniz bu özel günde bizi tercih edebilir, hayal ettiğiniz organizasyonları Hyatt House Gebze kalitesiyle beraber gerçekleştirebilirsiniz.

Hyatt House Gebze hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak isterseniz organizasyon sorumlumuz siz değerli gelin adaylarını ücretsiz fiyat teklifi al butonunda bekliyor. Özel günlerinizi daha da özel kılmak için hazırız!

İletişim

Korel Bey

  • Adres: Tatlıkuyu Mahallesi, 1319/2. Sk. No 26/A, 41400 Gebze/Kocaeli

Hyatt House Gebze Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!