Dilovası Belediyesi Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

500-750

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Gebze, Kocaeli

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 500-750
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Hakkında

Uzun yıllardır Dilovası Belediyesine bağlı olarak hizmet veriyoruz.

Özel davetlerinize ev sahipliği yaptığımız Dilovası Belediyesi Düğün Salonu adresimizde bugüne dek sayısız organizasyon düzenledik. Bazı akşamlar düğün bazı akşamlar da kına organizasyonlarına ev sahipliği yaptık. Bunların dışında; söz, nişan, nikah, mezuniyet gibi farklı organizasyonlarda da yanınızdayız. Hepsine özel çözümler üretiyor; adım adım tüm davetinizi planlıyoruz.

Özel davetlerinizi düzenlediğimiz salonumuzdan bahsedecek olursak: ilk dikkat çeken şüphesiz ki 2 katlı yapısı oluyor. Bu sayede çok daha fazla konuğunuzu ağırlayabiliyoruz. Üstelik yüksek tavanlı olduğumuz için çok sayıda konuğunuz katılsa dahi ferah atmosferimizden ödün vermemiş oluyoruz. Salonumuzda 500 ila 750 konuk arası ağırlayabiliyoruz. Misafirlerimiz salonumuza girdikleri ilk andan itibaren salonumuzun şık yapısıyla karşılaşıyorlar. Mekânımız genelinde beyaz, altın ve kahve tonlarının hâkimiyeti söz konusu. Yuvarlak masalarımız ve konforlu sandalyelerimizle ise adeta bir balo salonu havası yaratıyoruz. Hem çiftlerimizin hem de misafirlerinin beğenisini toplayan bir yapımız mevcut. Burada hayallerinizdeki kına organizasyonunuzu düzenlemek için şimdiden sabırsızlanıyoruz!

Gelin biraz da kına geceniz için yapabileceklerimizden bahsedelim.

Çözüm ortaklarımız kına gecelerinden en büyük destekçimiz oluyor. Onların aracılığıyla dilediğiniz ortamı salonumuzda yaratabiliyoruz. Farklı konseptlerde kına geceleri düzenliyor; konsepte uygun olacak giydirmeler yapıyoruz. Gelin adayımızın bindallısını, damadımızın fes ve yeleğini de unutmuyoruz. Genel hatların yanı sıra detaylarda da destek oluyoruz. Halay mendilleri, tefler, el mumları, yaş kına ve kuru kına gibi ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi temin ediyoruz. Aynı zamanda salonumuzda müzik, fotoğraf ve video hizmeti de sunuyoruz. Kına gecenize dair her şeyi planlamak için biz buradayız.

Bu keyifli organizasyon için Dilovası Belediyesi Düğün Salonu olarak yapabileceklerimizle ilgili detaylı bilgi almak isterseniz; ücretsiz fiyat teklifi al butonu üzerinden ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Anıl Bey

  • Adres: Cumhuriyet Mahallesi, Bağdat Cd. No:94, 41455 Dilovası/Kocaeli

Dilovası Belediyesi Düğün Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!