Arzum Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

400-500

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Çayırova, Kocaeli

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 400-500
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Hakkında

Kültürümüzde önemli bir yeri olan kına gecesini trende uygun bir şekilde kutlamak istiyorsanız doğru adrestesiniz Arzum Düğün Salonu Çayırova olarak uzun yıllardan beri özel gün organizasyonlarına ev sahipliği yapıyoruz. Profesyonel ve deneyimli özel günlerin değerini bilen bir kadroyuz. Organizasyonların başından sonuna kadar siz ve davetlilerle yakından ilgileniyor, sorunsuz, keyifli bir gün geçirmenizi sağlıyoruz.


Salonumuz ferah ve kalabalık organizasyonlar için oldukça uygun kapasitededir. Gerekli ısıtma ve soğutma sistemlerimiz mevcut olduğundan dolayı yılın bört mevsimi de hizmet verebiliyoruz.


Hazırlık aşamalarımız şu şekilde. Masa ve sandalye giydirmelerini açık tonlarda tercih ediyoruz. Gözü yormayan renk seçeneklerimizi size sunuyor seçtiğiniz renge uygun olarak gelin- damat masanızı hazırlıyoruz. Salona ilk girişinizde gelin yoluna kırmızı halı seriyor ve etrafını canlı çiçekler ve tak koyarak sizi karşılıyoruz.


Kına organizasyonlarını hayaliniz sınırlandırmanıza izin vermeden istediğiniz konseptte eğlenme fırsatı tanıyoruz. Kına tahtını bindallı ve kaftanınıza uygun renk tonlarında süslemeler kullanarak hazırlıyoruz. Kına tepsisinden , kına mumu, nedime bilekliği başta olmak üzere istediğiniz tüm aksesuarları temin edebiliyoruz.


Orkestramız kına organizasyonları için oluşturduğu özel repertuarını çalarak eğlenceli bir gün geçirmenizi sağlıyorlar. Ses sistemi ve sahne kurulumunda kullandığımız ekipmanlarımız son teknoloji olduğundan dolayı gün boyu kesintisiz bir şekilde eğlenerek kulağa hoş gelen müzikler dinleyebileceksiniz.


Çayırova kına organizasyonu gerçekleştirebileceğiniz mekânlardan biriyiz ve yıl içerisinde birçok çiftin ve ailenin mutluluklarınız ortak oluyoruz. Kına ve bekârlığa veda partisi dışında düğün organizasyonu, nişan kutlamaları, sünnet düğünü, doğum günleri ve kurumsal etkinliklere de ev sahipliği yapıyoruz.


Özel günlere özel menüler oluşturuyor ve sizi lezzet yolculuğuna çıkarıyoruz. Kaliteli ürünler kullanarak hazırladığımız yemekleri sıcak bir şekilde servis ediyoruz. Siz de aile ve arkadaşlarınızla unutulmaz bir gün geçirmek istiyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçin.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Özgürlük Mahallesi, İstiklal Cd., 41420 Çayırova/Kocaeli

Arzum Düğün Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!