Anıl Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

400-500

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Gebze, Kocaeli

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 400-500
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Hakkında

Kına gecesi organizasyonlarınızın özel bir konsept ile düzenlemek mi istiyorsunuz?


Kocaeli'de Anıl Düğün Salonu adresinde konuklarınızı ağırlıyoruz. Yıllardır yüzlerce çiftin aşkına şahitlik ettiğimiz gibi sizin için de özverili ve özenli bir şekilde çalışıyoruz. Profesyonel ekibimiz gecenizi eksiksiz kılmak için görev paylaşımı yapıyor ve organizasyon sorumlumuzdan destek alıyoruz.


Kim konseptinize uygun bir kına köşesi tasarlıyoruz. Kına tahtı ve cibinliği ile tasarlanan bu alan sizin isteklerinize uygun olarak dekore ediliyor. Renk ve model tercihleri yapmak isterseniz anlaşmalı olduğumuz organizasyon firmanız ile görüşmeler düzenleyebiliyoruz.


Üstelik bu sayede pembe süslemeler ile prenses konsepti, kırmızı renk tercihleriyle; saray, geleneksel ve Osmanlı esintileri onan kına gecesi ve rengarenk bir gece tasarlayarak Hint veya Roman konseptinde kına merasimleri tercih edebilirsiniz. Bunlar dışında da olan onlarca model ve konsept konusunda organizasyon firmamız yardımınıza koşacaktır...


Davetlilerinizin masa ve sandalye giydirmelerini de yaparak uyumlu bir atmosfer yaratıyoruz. Şık bir karşılama düzenliyor ikram servisleri de yapıyoruz. Ardından ise kendileri için hazırlanan davet masalarına buyur ediyoruz.


Tabii ki davet menülerinizi de Anıl Düğün Salonu mutfağında hazırlıyoruz. Kına paketlerimiz dahilindeki ikram menülerinde; tatlı veya tuzlu kuru pasta, atıştırmalıklar hatta meşrubat tercihleri de yer alıyor. Konuklarınızın beğenisine sunulurken şık sunumlar da hazırlamayı ihmal etmiyoruz.


Geleneksel kına gecesi müzikleri ve eğlenceli pop müzikler ile de gecenizi kesintisiz eğlenceye dönüştürüyoruz. Hem duygusal hem de eğlenceli anlar ile konuklarınızı piste davet ediyoruz. Yalnızca kına merasimi sırasında eğlencenize ara veriyoruz!


Eğer en özel anlarınızı ve konsept kına merasimlerinizi tasarlamak isterseniz Anıl Düğün Salonu Gebze’de sizleri bekliyor. Yapmanız gereken ise sayfa üzerindeki ücretsiz teklif butonuna tıklamak. Açılan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurursanız istekleriniz dahilinde fiyat teklifleri de alabilirsiniz...

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Beylikbağı Mah. Yavuzselim Cad. Sok. No: 5 Gebze/ Kocaeli

Anıl Düğün Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!