Yeşilçam Meyhanesi

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

100-200

Kapasite

50-100 TL

Min. Fiyat

Lüleburgaz, Kırklareli

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 80-100 TL
  • Kapasite 100-200
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği

Hakkında

Duvarlarında siyah beyaz fotoğraflar ile nostaljiyi yaşayacağınız, Yeşilçam Meyhanesi Lüleburgaz'da konuklarını ağırlıyor!

Hayallerinizin gerçek olacağı düğüne günler kala dostlarınız ile beraber doyasıya eğlence için bekarlığa veda partisi tercih edebilirsiniz. Keyifli davetleriniz için nezih bir atmosfer ve sıcak bir ortam vaat ediyoruz. Sazlı sözlü bir gece, bolca sohbet, özel olarak hazırlanmış davet menüleri ve istediğiniz süslemeler ile her detay sizin için hazır oluyor! Elbette istekleriniz hakkında görüştüğümüz toplantılar ile hazırlıklara başlıyoruz.

İlk olarak salonumuzun iç dekorasyonuna uyumlu bir masa düzeni oluşturuyoruz. Şık bir şekilde dekore edilmiş ortamda masalarınızda sade bir şıklık tercih ediyoruz. Kareli mavi beyaz masa örtüleri kullanıyor, ziyafetleriniz için servis takımları ile masalarınızı hazırlıyoruz. Farklı süslemeler tercih ederseniz bu konuda profesyonel destek alıyoruz. Organizasyon firmaları ile birlikte konsept bir partiye dönüştürebiliyoruz gecenizi! Arzu ederseniz siz de kendi süslemelerinizi yapabilir; nedimeleriniz ile bir örnek aksesuarlar tercih edebilir, eğlenceli fotoğraf çekilme çerçeveleri kullanabilir, masa ve el kartları ile konuklarınız ile eğleneceğiniz geceyi tasarlayabilirsiniz.

Davet menüleriniz için isterseniz gece başlarken meze dolabımızda yerlerini alan günlük mezelerimizi kullanabilirsiniz. Ayrıca öncesinden de menülerinizi belirleyebiliriz. Menüler dahilinde yer alan; ara sıcaklar, salatalar, soğuk ve sıcak mezeleri tercih ettikten sonra ana yemek alternatifi olarak konuklarınıza birkaç seçenek sunabilirsiniz. Alkollü ve alkolsüz menü seçimleri de konuklarınıza bırakılabilir. Güler yüzlü ekibimiz tarafından gecenin sonunda tatlı ve meyve servisleri de yapılır.

Peki ya müzik, diyenler için müzisyenlerimiz de sahnede yerlerini alıyorlar. Gecenizi enstrümantal müzik ile başlatıyor; bolca eğlence ile kesintisiz müzik ziyafeti sunuyoruz.

Siz de Yeşilçam Meyhanesi fiyatlarını öğrenmek ve bizimle bekarlığa veda partisi ya da nikah sonrası yemek organizasyonlarınızı düzenlemek isterseniz iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Bunun için sayfanın üst kısmında yer alan Yeşilçam Meyhanesi iletişim formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamalısınız.

İletişim

Aydın Bey

  • Adres: Özerler Mah. Fatih Cad. No: 8/1 Lüleburgaz/ Kırklareli

Yeşilçam Meyhanesi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!