Pirgasi Meyhanesi

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

100-200

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Lüleburgaz, Kırklareli

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 100-200
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi

Hakkında

Kırklareli’de nikâh sonrası yemekleriniz için mekân arayışı içindeyseniz sizlere birçok fırsat sunan Pirgasi Meyhane Lüleburgaz’ı tercih etmeye ne dersiniz?

Yaz mevsiminde açık havada misafirlerimizi ağırlarken kış mevsimi için özel olarak dekore ettiğimiz kapalı alanımızın kapılarını açıyoruz. Toplamda 54 kişiye hizmet verebildiğimiz meyhanemizde lezzetlerimiz, kalitemiz, güler yüzlü hizmet anlayışımız ile akıllarda kalıyoruz. Böylece konukların tekrar bizi tercih etmesini sağlıyoruz.

Menümüzde hangi lezzetleri sunuyoruz?

Grup yemekleriniz için ister kendiniz menüler oluşturabilirsiniz. Dilerseniz de standart menülerimizden birini de seçebilirsiniz. Standart menülerinizde yer alan ordövr tabaklarında 12 farklı çeşit meze yer alıyor. Standart menülerimizde yer alan salatalar dört kişi için bir tabak olarak geliyor. Ana yemek çeşitlerimi oldukça fazla. Kırmızı et, beyaz et, balık seçeneklerimiz bulunuyor. Meyve ve tatlı menülerimizden de davetlileriniz anlık olarak karar verebiliyorlar.

Dilerseniz menü öncesinde tadım yapabilirsiniz. Tatmak istediğiniz lezzetlerimizi anlık olarak mekânımızı ziyarete geldiğinizde sunabiliriz. Eğer menümüzde yer almayan bir yemeği davet menünüze eklemek istiyorsanız, buluşma ayarlayabiliriz. Böylece buluşma öncesinde istediğiniz lezzeti hazırlayarak tadım gerçekleştirme şansımız olur.

Dost meclisi de diyebileceğimiz Kırklareli Pirgasi Meyhane’de 01.00’e kadar hizmet verebiliyoruz. Şık ve nezih mekanımızda davetlilerinizle beraber eğlenmek istiyorsanız önceden masalarımızı rezerve etmeliyiz. Organizasyon sorumlumuz ile iletişime geçtiğinizde davetli sayınızı da söylerseniz uzun davet masanızı hazırlayabiliriz.

Bugüne kadar sayısız organizasyon gerçekleştirdik. Özel konsepte sahip olan gecelerde eğlenceyi üst seviyeye çıkardık. Konuklarımız Türk ve Yunan gecelerinde bizi tercih ettiler ve unutulmaz saatler geçirdiler. Ayrıca birçok kurumsal firma etkinliklerini bizimle beraber gerçekleştirdi. Lezzetlerimizi ve kalitemizi sunmaya devam ediyor, her geçen gün kendimizi geliştiriyoruz.

Siz de bizi tercih etmek isterseniz ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ seçeneğini kullanarak organizasyon sorumlumuz ile iletişime geçebilirsiniz. Formu eksiksiz olarak doldurun. Böylece en kısa zamanda iletişime geçelim.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Yılmaz Mahallesi, Eski Kırklareli Cd. No:19, 39750 Lüleburgaz/KırklareliYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!