Paşa Kafe Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

400-500

Kapasite

50 TL'den az

Min. Paket Fiyatı (Hafta sonu)

Merkez, Kırklareli

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 400-500
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Önerilen Firmalar

Aksaray Düğün Davet
6

Merkez

Aksaray Düğün Davet

Kendinizi prensesler gibi hissetmeniz için saray konseptinde tasarlanan sal...

Love Garden
6

Lüleburgaz

Love Garden

Kına gecesi davetlerinizi düzenlemek için Lüleburgaz’da Love Garden Restaur...

Njoy Garden Restaurant & Dügün Bahçesi
15 1

Merkez

Njoy Garden Restaurant & Dügün Bahçesi

Njoy Garden Restaurant & Düğün Bahçesi profesyonel ekibi ile Kırklareli’de ...

Hakkında

Yıllardır hizmet sektöründe bulunan işletmecilerimiz ve profesyonel ekibimiz ile birlikte 10 yıldır da Kırklareli Paşa Kafe Düğün Salonunun işletmeciliğini sürdürüyoruz!


Kırklareli Belediyesi’ne ait 2655 metrekarelik bir alanda yer alan tesisimiz yap işlet modeli ile hizmetinize girmiştir hizmet sunmaya başlamıştır.


Tesis bünyesinde bulunan düğün salonu, çay bahçesi, çocuk oyun parkları, büfe ve açık büfe kahvaltı salonları ile Kırklareli halkına yüksek kalite standartlarında hizmet sunuyoruz...


İşimiz daima profesyonel bir şekilde yapıyor ve organizasyonlarınız düzenlerken hassas bir şekilde hareket ediyoruz. Organizasyon sorumlumuz organizasyonlarınızda destek olurken hizmet personellerimiz gece boyunca servislerinizi üstleniyor. Ayrıca sizin görmediğiniz kısımda mutfak ekibimiz, aşçılarımız ve temizlik personellerimiz de hummalı bir çalışma yürütüyor.


Bu şekilde büyük bir prodüksiyon ile her türlü organizasyonunuzu düzenleme şansı elde ediyoruz. Belki de en yoğun çalışma gerektiren düğün ve kına gecesi organizasyonlarını içinde özel konseptlerinizi yaratıyoruz. Sunduğumuz hizmetler ile Kırklareli düğün salonları arasında fark yaratırken kına gecesi organizasyonlarını içinde özel tasarımlar ile fark yaratmaya devam ediyoruz.


Kına köşesi, kına töreni ve karşılama töreni gibi kına resitalinizin parçası olacak özel anlarınızı tasarlıyoruz. Ayrıca Kırklareli kına organizasyon adetlerini ve son zamanlarda moda olan konsept çeşitlerini de düzenleyebiliyoruz.


Mutfağımızda hazırlanan benzersiz tatlar ile yemekli menüler hazırlayabildiğimiz gibi, kına gecesi organizasyonlarınız için ikram menüleri de hazırlayabiliyoruz. İkram menülerimiz de kuru pasta, çerez, kanepeler ve aperatif atıştırmalıklarda yer alabiliyor.


Organizasyonlarınızda konseptimiz ile tarzınızı en çok yere yansıtacak olan müzik tercihlerini de konseptinize göre yapabiliyoruz. Yani kına gecesi organizasyonlarınız için geleneksel kına gecesi müzikleri tercih ederken düğün organizasyonları için orkestra eşliğinde müzikler tercih edebiliyoruz. Bu tamamen sizin zevkinize bağlı olarak karar verdiğimiz bir durum oluyor!


Siz de organizasyonlarınız için Paşa Kafe Düğün Salonunu tercih etmek isterseniz formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz!

İletişim

Ismail Gunal

  • Adres: Karakaş Mahallesi, Babaeski Yolu No:27

Paşa Kafe Düğün Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.