Nisan Düğün Salonları

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

200-300

Kapasite

50 TL'den az

Min. Paket Fiyatı (Hafta sonu)

Lüleburgaz, Kırklareli

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 200-300
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına mumu, Kına süslemesi, Kına töreni

Önerilen Firmalar

Yeşilçam Meyhanesi
6

Lüleburgaz

Yeşilçam Meyhanesi

Duvarlarında siyah beyaz fotoğraflar ile nostaljiyi yaşayacağınız, Yeşilçam...

My Garden Restaurant
13

Lüleburgaz

My Garden Restaurant

Lezzetli yemekler eşliğinde bir bekarlığa veda partisi mi istersiniz yoksa ...

Lozengrad Hotel
10

Merkez

Lozengrad Hotel

Lozengrad Otel olarak konuklarımızın bekarlığa veda gecelerinde yanında olu...

Hakkında

Yıllardır profesyonel ekibi ile Nisan Düğün Salonları çiftlerine arzu ettikleri gibi geceler düzenliyor. Üstelik evliliğe giden yolunuzda aile sıcaklığında organizasyonlar tasarlamayı hak ediyorsunuz. Bu yüzden biz de bir aile olarak çiftlerimizi de ailemizden görüyoruz ve mutluluklarını birlikte yaşıyoruz!

Sunduğumuz hizmetin kalitesi ve güler yüzlü ekibimizin özverisi ile Nisan Düğün Salonları Lüleburgaz’da organizasyonlarınızın vazgeçilmez adresi oluyor!

Siz değerli çiftlerimiz için sunduğumuz hizmetlerden bahsedecek olursak:

Özellikle kına organizasyon fikirlerimiz oldukça fazla!

Arzu ederseniz geleneksel kına gecesi organizasyonları düzenliyoruz. Osmanlı esintileri ile de tasarımlar yapıyoruz. Yani kısırlarınızı yediğiniz bir gün tadında organizasyonlar düzenleyebilirsiniz. Adeta bir gelin hamamı havasında kendi getirdiğiniz ikramları yiyerek kına töreni gerçekleştirebilir ve eski ritüelleri tamamlayabilirsiniz. Bizim sunacağımız menülerden de yararlanabilirsiniz tabii ki! Osmanlı demişken gelinimiz bir sultan gibi tahtında ve minderde nedimeleri ile de kına törenini düzenleyebilir.

Sizin kararlarınız daima son karar olmalı! Bu yüzden geleneksellik ile modernliği birleştirmek isteyenlere doğu batı sentezli organizasyonlar da tasarlayabiliyoruz. Hatta dj eşliğinde bekarlığa veda partisi tarzında bir organizasyon neden olmasın! Belki de gelenekselliğin devreye gireceği nokta kına töreni olur ve nedimeleriniz ve aile büyükleriniz ile bir kına töreni gerçekleştirir ve sakin bir geceye devam edebilirsiniz. İkramlarınız yerken hoş sohbetler ya da danslar da edebilirsiniz…

Eğer kına ve düğün bir arada nasıl olur diyorsanız Nisan Düğün Salonlarının bünyesinde buluna Salon Mavi’de bu da mümkün olabilir. Geceye gelinlik ile başladıktan sonra çiftimizin romantik danslarının arkasından gelin hanım kaftanını giyerek kınasını da yaktırabilir. Ardından kaftanla, gelinlikle veya daha samimi bir elbiseyle de geceye devam edebilir.

Kısacası siz hayal ederseniz biz burada gerçekleştirmek için elimizden geleni yapabiliriz. Siz de Nisan Düğün Salonlarını tercih etmek isterseniz formu doldurmanız yeterli olacaktır.

İletişim

Habip Bey

Yetkili Kişi

  • Adres: Kocasinan Mah. Acıçeşme Sok. No: 50 (Eski İtfaiye Yolu) Lüleburgaz / KIRKLARELİ

Nisan Düğün Salonları Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.