Mio Cafe

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

50-100

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Lüleburgaz, Kırklareli

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 50-100
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi, Kına töreni

Hakkında

Yıllardır profesyonel bir ekip ile Mio Cafe Lüleburgaz’da faaliyet gösteriyor. Sizlerden gelen talepler üzerine de organizasyonlarınızı düzenlemeye başladı! Organizasyonlarınızda da büyük bir titizlikle düzenlemeler yapmaya başladık böylece…

Detayları merak ediyorsanız:

Öncelikle yemekli organizasyonlar gerçekleştirmek isteyen çiftlerimiz veya davet sahipleri ile görüşmeler yaparak menülerini oluşturuyoruz. En taze malzemeleri seçerek mutfakta hazırlıklara başlıyoruz. Böylece aşçımız ve mutfak ekibimiz ile lezzetli yemekler şık sunumlar ile tasarlanıyor. Hizmet personelimiz tarafından da güler yüzlü bir şekilde servis ediliyor. Her aşamasında hijyen ve sağlık koşullarını ön planda tutuyoruz.

Yemeksiz organizasyonlar da tercih edebilen konuklarımıza bu kez de ikram tercihlerini sunuyoruz. Kararlarınız doğrultusunda da atıştırmalıklar servis edebiliyoruz. Arzu ederseniz açık büfe tarzı bir sunumda yapabiliyoruz.

Organizasyonlarınızın dizaynına sıra geldiğinde ise her detay ile ilgilenerek Mio Cafe’de şık bir görünüm ile hayallerinizi gerçekleştiriyoruz. Doğum günü, kutlama, baby shower, iş toplantıları, kına organizasyonları veya bekarlığa veda partisi düzenleyebiliyoruz. Gününüzü veya gecenizi planlarken organizasyon sorumlumuz her konuda size yardımcı olacak. İhtiyaç hissederseniz de kına organizasyon fikirleri vererek çiftimize yol gösterecek.

Küçük dokunuşlar ile düzenlediğimiz ve konsept yarattığımız Mio Cafe’de kına aksesuarları da kullanma şansımız olabilir. Ek olarak istedikleriniz için organizasyon firması ile anlaşabilirsiniz veya birlikte alternatifler üretebiliriz.

Kına demişken; kına organizasyonlarının olmazsa olmazı müzik konusunda da çözümlerimiz bulunuyor. Böylece kesintisiz eğlence ve eksiksiz gece ile gelin hanımı mutlu ediyoruz. Gece sonunda stresinizi atmış ve gülen gözler ayrılma garantisi de sunuyoruz.

Birlikte kına ritüellerini gerçekleştirerek kına töreninizi de tamamlıyoruz. Bütün bu kına organizasyonları aynı şekilde mezuniyet kınası veya sünnet kınası organizasyonlarınıza da uyarlanabilir.

Eğer siz de Mio Cafe ile modern bir tarzda eğlenerek bir kına organizasyonu tercih ediyorsanız formu doldurarak bizimle irtibata geçebilirsiniz…

İletişim

Sezgin Kutluer

  • Adres: Gündoğu Mahallesi Fatih Caddesi No:95 Lüleburgaz

Mio Cafe Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!