Lokal Beer Cafe

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

50-100

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Lüleburgaz, Kırklareli

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 50-100
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi

Hakkında

2004 yılında bar ve restoran olarak açılan Lokal Beer Cafe yıllar içerisinde Lüleburgaz’da eğlencenin merkezi haline geldi… Profesyonel ve sizi evinizde hissettirecek güler yüzlü personeller ile de çalışarak keyifli anlarınızı daha da keyifli hale getiriyoruz üstelik!

Eğlenceyi ve eğlendirmeyi seven ekibimiz ile birlikte düzenlediğimiz organizasyonlarda bakın gecelerinizi nasıl tasarlıyoruz…

Organizasyonlarınızdan önce nasıl bir gece düşündüğünüzü konuşarak yapılması gerekenler için bir planlama yapıyoruz. Gece boyunca da kendi tarzımızda eğlenceye sizi de dahil ediyoruz. Küçük aksesuarlar ile süslemeler yapabiliyoruz. Siz de arzu ederseniz ekstra süslemeler için kendi süslemelerinizi tamamlayabilirsiniz. Şık bir konsept yaratarak kına gecesi partinizin dizaynını gerçekleştirmiş olabiliriz.

Zaten geleneksel kına gecesi organizasyonlarından tamamen sıyrılmış modern bir eğlence tasarladığımız geceleriniz için bekarlığa veda partisi demek daha doğru olur belki de! Yine de kına esintileri de taşımasını isterseniz nedimelerinize taçlar, aksesuarlar veya el kartları dağıtabilirsiniz.

Organizasyonlarınız boyunca hizmet personellerimiz de sürekli servisler ve sunumlar gerçekleştirebilecek. Öncesinden bir paket şeklinde anlaşma yapabilirsiniz. Hatta özel kokteyller veya atıştırmalıklar da tercih edebilirsiniz. Tabii ki bu gece erken bitecek demek olmuyor…

Müzik Lokal Beer Cafe tarzı ile Lüleburgaz kına organizasyonlarına farklı bir bakış açısı getirecek ve keyifli gecelerinizi taçlandıracak.

Ayrıca organizasyonlarımız kına gecelerinden ibaret değil tabii ki. Çiftlerimiz için romantik geceler, 14 Şubat eğlenceleri, konsept partiler, doğum günü organizasyonları veya kutlamalar için de doğru adrestesiniz. Yalnızca davet sahipleri ile önceden yapılacak anlaşmalar ve rezervasyonlar doğrultusunda doğru planlama yapmamız gerekiyor.

Eğer siz de kendi gecenizi veya sürpriz partilerinizi bizimle birlikte tasarlamak isterseniz formu doldurarak Lokal Beer Cafe ile iletişime geçebilirsiniz. Böylece fiyat teklifleri alabilirsiniz ve biz hazırlıklara başlayabiliriz.

İletişim

Yetkili Kisi

  • Adres: Kocasinan Mahallesi Kereviz Sokak No:5 39750 LüleburgazYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!