Nuh’un Gemisi Deluxe Hotel

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

750-1.000

Kapasite

400 TL ve üzeri

Min. Fiyat

Lefkoşa, Kıbrıs

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 400 TL ve üzeri
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 400 TL ve üzeri
  • Kapasite 750-1.000
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Gelin hamamı, Kına müziği, Kına süslemesi

Hakkında

Düğünden önce son bir adım olan kına gecenizi dillere destan bir törenle gerçekleştirmek isterseniz doğru yerdesiniz. İster tüm o ritüelleri ve seremonileri ile birlikte düzenleyeceğiniz geleneksel bir kına gecesi, isterseniz de çok daha modern bir versiyonunu kendinize has bir şekilde planlayabilirsiniz. O gün sizin gününüz ve seçim kesinlikle size ait.

Nuh’un Gemisi Deluxe Hotel olarak Kuzey Kıbrıs’ın Lefkoşa bölgesinde uzun yıllardır faaliyet gösteriyoruz. Yıldızlı bir donanım ve kalite standardı ile dünya çapında takdir gören bir başarı sağlıyoruz. Karpaz Yarımadası’nın yaklaşık 200.000 dönümlük büyük bir kısmında inşa edilen otelimiz, adından da anlaşılacağı üzere Nuh’un Gemisi efsanesinden esinlenilerek tasarlandı. Burada her biri alanında uzman profesyonellerden oluşan kalabalık bir ekip ile birlikte çalışıyor ve tüm misafirlerimizin istek ve beklentilerini yerine getiriyoruz.

Şimdi gelelim kına gecenize. Bu organizasyonunuzu gerçekleştirebileceğiniz davet alanımız yaz kış fark etmeksizin grup etkinlikleri için müsait. Otelimizin en büyük salonu olan Genesis’de şimdiye dek pek çok değerli aileye mensup çiftin seçkin düğün ve diğer merasimlerini gerçekleştirdik. Sıradaki neden siz olmayasınız? Tam tamına 1.200 metrekare genişliğe sahip bu salon hem eni hem de tavan yüksekliği oldukça ferah bir atmosfere sahip. Üstelik 1.000 kişilik konuk ağırlama kapasitesi ile de bir hayli büyük davetleri kaldırabiliyor. En mutlu günlerinizde, aileniz ve arkadaş çevrenizden tüm sevdiklerinizi özgürce davet edebilirsiniz.

Kına gecesi süslemeleri, aksesuarları, müzikleri ve tüm detaylarını sizin için halledebilmeleri için çözüm ortaklarımız olan organizasyon firmaları ile birlikte çalışabiliriz. Dilerseniz siz de bu organizasyonu üstlenip dilediğiniz gibi gerçekleştirebilirsiniz.

Hepsi ve daha fazlası için Nuhun Gemisi Deluxe Kıbrıs’ta sizi bekliyor. Hemen yandaki formu doldurarak bize ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz.

İletişim

Umut Kazan

  • Adres: Bafra Turizm Bölgesi, Lefkoşa / KKTC

Nuh’un Gemisi Deluxe Hotel Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!