Hidden Garden

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

500-750

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Lefkoşa, Kıbrıs

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 500-750
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı

Hakkında

Kına gecesi organizasyonları için faaliyetlerimizi devam ediyor, Lefkoşa mevkiinde sizlerle buluşuyoruz. İsteklerinizi yerine getirmek amacıyla var gücümüzle çalışıyor, Hidden Garden markamızın kalitesini ortaya koyuyoruz.

Sevdiklerinizle beraber hayal ettiğiniz organizasyonlara ulaşmanız için detaylarla gecenizi süslüyoruz. Kına gecesi organizasyonları için tüm aksesuar ve malzemelerin tanımını sağlıyoruz. Kına gecesi organizasyonlarınız için profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. Kaliteli hizmet anlayışımız ile beraber gecenizi unutulmaz kılmak istiyoruz.

Yıllardır faaliyetimize devam ediyoruz. Hayallerinizi gerçek kılmak için bu özel günde gelin adayları ile arkadaşlarının isteklerini gerçekleştiriyoruz. Gelin adayları için kına gecelerinin ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Kıbrıs kına gecesi mekanlarından bizi ayıran özelliğimiz düşüncelerinize önem vermemiz. Hayallerinizi gerçekleştirebilmek adına toplantı yapıyor, böylelikle organizasyon akışınızda isteklerinize yer veriyoruz.

Mekân olarak geniş bir ortama sahibiz. Pistimizde oldukça geniş. Kına gecesi organizasyonlarının en eğlenceli anları mekanımızda gerçekleşiyor. Bütün misafirlerinizi piste çağırıyoruz. Müzisyen isteğinize göre müzik listesini oluşturabilir, geniş repertuarından size uygun olan şarkıları seçebilirsiniz.

Kına gecenize ait özel anıları fotoğraf karelerine dönüştürüyoruz. Fotoğraf ve video ekibimizle beraber teslim ediyoruz. Böylece yıllar sonra bile kına gecenize ait anıları yad edebileceksiniz.

Dışarıdan organizasyon firması getirmek isterseniz de mekanımızda düzenlemeler yapabilirsiniz. Dışarıdan yardım alarak istediğiniz konsepti mekanımıza uyarlayabiliyorsunuz. Açık bir alana sahip olduğumuz için yemyeşil manzara sunuyor, masa ve sandalyelerinizi çimlerin üstüne konumlandırıyoruz.

Kına gecesi organizasyonlarınızın Kıbrıs’ta unutulmaz olması istiyor, Hidden Garden imzasıyla davetlilerinizi büyülemek en büyük arzumuz.
Siz de gecenizi bizim mekanımızda gerçekleştirmek istiyorsanız ücretsiz fiyat teklifi alarak kaliteli hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

‘Ücretsiz fiyat teklifi al’ butonunda sizleri bekliyor, organizasyonlarınızı kusursuz hale getirmeyi vaat ediyoruz.

Hayalleriniz bir tık uzağınızda, Hidden Garden Kıbrıs ise bu özel gün için yanınızda!

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Aksoy Karşısı Lefkosa, Nicosia, Cyprus

Hidden Garden Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!