Bağ Garden Park

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

500-750

Kapasite

50-100 TL

Min. Fiyat

Lefkoşa, Kıbrıs

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 50-80 TL
  • Kapasite 500-750
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi

Hakkında

30 yılımızı geride bıraktığımız hizmet hayatımızda çok fazla başarıya imza attık. Şu an uzun yılların ve hizmet geçmişinin bilgi birikimine sahip büyük bir kurumuz. Başlangıç noktamız olan Bağ Restaurant KKTC çapında bilinen ve oldukça beğenilen bir marka haline geldi. Bundan sonraki adımımız ise tesisimizi büyüterek farklı sektörlerde de aynı başarıyı yakalamaya çalışmak oldu. Nitekim işini severek yapan uzman ekibimiz ile profesyonel bir çizgide çalışarak bu başarıyı kısa sürede yakaladık. Artık lezzetli yemeklerimiz ve kaliteli servis hizmetlerimiz haricinde muhteşem düğün ve davet organizasyonları ile de anılıyoruz.

Beş farklı mekân ve iki büyük davet alanımız ile düğün başta olmak üzere, kına gecesi, nişan törenleri, özel gün ve geceler için toplu organizasyonlara da ev sahipliği yapıyoruz. Dilerseniz önce sahip olduğumuz alanlardan bahsedelim, siz de düzenlemek istediğiniz organizasyona göre bu doğrultuda seçiminizi yapın.

Bag Garden Park adını verdiğimiz açık hava çim alanımızda harikulade bir kır daveti verebilirsiniz. Kapasitesi ile de sizi tatmin edecektir, zira oturmalı düzende 550 davetliyi rahatlıkla ağırlayabiliyor ve her birine hızlı bir şekilde servis yapıp ilgilenebiliyoruz. Üstelik kokteyl tarzında bir organizasyon için bistro düzeninde 1.200 kişiyi de ağırlayabiliyoruz. Gündüz masmavi bir gökyüzü ve gece yıldızlar altında muhteşem bir doğal atmosfere sahip kır bahçemizde panoramik bir manzara var. Burayı dilediğiniz düzenleyip süsleyerek sizin için hazır hale getiririz.


Bir de dört mevsim hizmetiniz de olan ve yenileyerek özenle tasarladığımız Grand Ballroom’umuz var. Balo salonumuzda oturmalı düzende 500 kişiyi, kokteyl düzeninde ise 1000 kişiyi rahatlıkla ağırlayabiliyoruz. Üstelik daha küçük davetli sayısına sahip bir organizasyon için ikiye de bölünebiliyor.

Kına gecesi ve nişan töreni gibi davetleriniz için yandaki formu kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Zeki Ozdiken

  • Adres: Lefkoşa-Mağusa Anayolu üzeri, Balıkesır, Lefkoşa, Kuzey Kıbrıs

Bağ Garden Park Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!