Bu işletmeden teklif alarak ücretsiz iPhone XR çekilişine katılabilirsin!

Gold Safir Düğün ve Balo Salonu

Gold Safir Düğün ve Balo Salonu

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

30-50 TL

Min. Paket Fiyatı (Hafta sonu)

Bindallı / Kaftan

Hizmet İçeriği

Kocasinan, Kayseri

İlçe, İl

Wedding Planner

Hayallerindeki Kına Mekanını Birlikte Bulalım!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, tercihlerine ve bütçene uygun 5 kına mekanından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 30-50 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 750-1.000
  • Aksesuar kiralama var mı?: Evet

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Kına ekibi, Kına takımı, Semazen, Kına süslemesi, Kına tepsisi, Kına mumu, Dilek feneri, Kına töreni, Kına müziği, Davul show, Hint kınası

Önerilen Firmalar

Poyraz Balo Ve Düğün Salonları
16 3

Melikgazi

Poyraz Balo Ve Düğün Salonları

Yeni hizmete giren salonumuzda teknolojinin en yeni sistemiyle donatılmış g...

Turkuaz Kına Salonu
17 2

Kocasinan

Turkuaz Kına Salonu

Kaliteli ve yenilikçi hizmetlerimiz ile koşulsuz misafir memnuniyetini sağl...

Masal Kına Ve Nişan Salonu
23 5

Talas

Masal Kına Ve Nişan Salonu

kına salonumuzda organizasyon tecrübemizle siz hayal edin biz gercekleştire...

Hakkında


A sınıf bir mekân olarak Gold Safir Deluxe Düğün Salonu Kayseri’de profesyonel bir hizmete veriyor. Yenilenen hizmet ve organizasyon anlayışımızı 2014 yılının Nisan ayında değerli misafirlerimize sunmaya başladık. Kendimize has farklılıklarımız sayesinde kusursuz bir organizasyon geçiriyorsunuz. Hizmet ve tutarlı fiyat politikası ile şehrimizin istediği dürüst işletme modelini yansıtıyoruz.


950 ve 650 kişilik De Luxe belgeli organizasyonlar için ayarlanabilir aydınlatma sistemleri, ışık sahne robotları, kusursuz ses akustik düzenlemeleriyle özel bir davet sunuyoruz. Son teknoloji ısıtma ve soğutma sistemleri sayesinde, organizasyon esnasında mevsimi hissetmiyorsunuz. Her iki salonumuzda depreme dayanıklılık belgeleri, acil çıkış kapıları ve geniş otopark mevcut. Kusursuz ses akustik düzenlemeleri ile de organizasyonunuz boyunca harika vakit geçiriyorsunuz. Bebek bakım odaları sayesinde küçük misafirlerimizin ihtiyaçlarını aileleri karşılayabiliyor. Özel tasarım kına köşkleriyle de farklı seçenekler sunuyoruz size. Hayatınızın en anlamlı günlerinden biri olan kına organizasyonlarınız için farklı renk ve kombinler de sandalye ve masa seçeneklerimiz de var. Eğer yemekli ya da ikramlı bir organizasyon düşünüyorsanız da iyi bir alternatifiz aslında. Ayrıca demo masa çalışması sayesinde öncesinde görsel anlamda bir fikre sahip oluyorsunuz. Geniş hizmet yelpazemizden istifade etmeyi arzulayanları ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz.


Tiffany sandalyeler, vale hizmet, kına takibi gibi daha birçok hizmetimiz var. Her biri size özel tahsis ettiğimiz organizasyon sorumlusunun takibinde oluyor. Böylece kına gecenizde tek derdiniz misafirlerinizle yeterince ilgilenip ilgilenmemek olacak. Profesyonel bir hizmetle düğün öncesi kına gecenizin keyfine varıyorsunuz. Eminiz ki yakınlarınızda bu tarz organizasyon gerçekleştirecek olanlara bizi tavsiye edeceksiniz!


Kayseri’de kına salonları arasında Gold Safir Deluxe farkını hissetmek istiyorsanız yapmanız gereken yandaki formu doldurup bizimle iletişime geçmek. Eksiksiz doldurduğunuz takdirde hemen geri dönüş sağlıyoruz.

İletişim

Yusuf Yalçın

  • Adres: Kayabaşı Mah. Kocasinan Bulv. Eski Çevre Yolu Üzeri (Yıldız Evler Tepe Işıkları) No: 367 Kocasinan


Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Hayallerindeki Düğünü Birlikte Planlayalım!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.