Yiğit Kır Düğün Bahçesi

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

500-750

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Balçova, İzmir

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 500-750
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Hakkında

Profesyonel bir hizmetle kurulduğumuz günden bu yana İzmir kına gecesi mekanları arasında Yiğit Kır Düğün bahçesi olarak üstün kaliteyle çalışıyoruz. Doğanın mis gibi kokusu içerisinde düğünün belki de en eğlenceli daveti olan kına geceleri için akıllarda güzel hatıralar bırakmak için elimizden geleni yapıyoruz.


İnciraltı’nda oldukça merkezi bir noktada yer alıyoruz. Kolayca bulabildiğiniz gibi otopark sorunu da yaşamıyorsunuz. Yemekli ya da yemeksiz alternatiflerle karşınıza çıkıyoruz. Eğer yemekli düşünüyorsanız başlangıcından tatlısına kadar birlikte karar veriyor hatta önceden tadım ve değişiklik yapabiliyorsunuz. Yemeksiz olarak düşünüyorsanız da kınaya özel atıştırmalıklar hazırlıyoruz.


Kına organizasyonları oldukça ayrıntılı. Çünkü daha önce birçok çiftin bu davetine ev sahipliği yaptık. Bu yüzden organizasyonunuz öncesinde bir araya gelerek tüm bu detaylara birlikte karar veriyoruz. Hint kınası dahil aklınıza gelebilecek her kına daveti içeriği için hizmet veriyoruz. Programınızı hazırlama esnasında ihtiyaçlarınız ve talepleriniz doğrultusunda tüm bunları gözden geçiriyoruz. Görüşmenin sonunda da bir kına programı oluşturuyoruz. Öyle ki kına günü geldiğiniz keyifli vakit geçirmek ve misafirlerinizle ilgilenmek dışında uğraşacağınız bir nokta kalmıyor.


O gün size bir organizasyon sorumlusu tahsis ediyoruz. Hemen davetiniz öncesi birlikte programın üzerinden geçiyorsunuz. Böylece endişeleriniz azalıyor ve her an yanınızda olduğu güvencesi mutlu ediyor. Sorularınız, merak ettikleriniz, ihtiyaçlarınız gibi her konuda göz mesafesinde sizi bekliyor.


Dilerseniz kına organizasyonunuzda bir kına ekibiyle de giriş yapabilirsiniz. Renkli tüller ve oluşturduğunuz koreografi eşliğinde bir şov yaratabilirsiniz. Hatta seçtiğiniz konsepte uygun renklendirmeler de harika bir görsellik katabilir.


Anlattığımız avantajlardan yararlanmak için yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek. Bunun için de yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmanız gerekiyor. İletişim formunuzu görür görmez de telefon ya da mesajla dönüş sağlıyoruz.

İletişim

Gülhan Yazar

  • Adres: İnciraltı Mahallesi, İnciraltı Cad. İnciraltı Köprüsü Altı No.10, 35330 Balçova/İzmir

Yiğit Kır Düğün Bahçesi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!