Ümit Boz Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

400-500

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Bayraklı, İzmir

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 400-500
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Davul show, Kına ekibi, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına töreni

Hakkında

Eğlenceli bir kına gecesine ne dersiniz? Üstelik uygun fiyatlarla birlikte. Bayraklı Ümit Boz Düğün Salonu olarak kalite ve profesyonel hizmetle tam karşınızdayız!


Pisti gibi kendisine geniş olan salonumuzda profesyonel bir hizmet alacağınıza emin olabilirsiniz. İlk olarak yüz yüze görüşmeler gerçekleştiriyoruz. Bu esnada, ihtiyaçlarınız ve talepleriniz hakkında konuşuyoruz. Karşılıklı fikirlerimizi paylaşıyoruz. Hatta daha önce aklınıza gelmeyen noktalara bile değiniyoruz. Daha sonra da konuştuklarımıza uygun bir kına programı hazırlıyoruz. Kına geceniz gelip çattığında organizasyon sorumlumuz sayesinde de bu programın içeriğini öğreniyorsunuz. Böylece bir sonraki adımın ne olacağı konusunda net bir bilgiye sahip oluyorsunuz. İçiniz rahat bir şekilde kına gecenize odaklanıyorsunuz. Kırmızı halı eşliğinde ve görsel bir şov içerisinde salona girerken iyi bir karar verdiğinizi düşünüyorsunuz.


Yemekli bir kına organizasyonu düşünüyorsanız ister catering firmasıyla isterse de kendi imkanlarımızla size bir menü hazırlıyorsanız. Yemeksiz alternatifimizde de çeşitli atıştırmalıklar sunuyoruz. Servis personelimiz sayesinde bu konuda asla aksama yaşamıyorsunuz. Her misafirinizle tek tek ilgileniyorlar. Bunun dışında organizasyon için de yardımcı olması açısından bir firmayla anlaşabilirsiniz. Böylece aklınızdaki konseptleri daha rahat gerçekleştirebilirsiniz.


Düğün kadınların daha küçük bir kızken hayalini kurdukları bir organizasyon. Büyüyünce de bu hayallerini gerçekleştirmek istemeleri çok doğal. Kına da bunun bir parçası. Düğünden farklı merasimlere sahip olmakla birlikte daha eğlenceli ve hüzünlü. İki ayrı zıt duyguyu bir arada yaşayacağınız bir organizasyon. Bu yüzden oldukça hassas ve ayrıntılı bir çalışmayla geliyoruz size. Böylece içiniz rahat bir şekilde kına organizasyonu geçiriyorsunuz.


Eğer bizimle iletişime geçmek istiyorsanız, yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmanız yeterli olacaktır. Ücretsiz gerçekleştirdiğiniz bu işlem sonunda telefon ya da mesajla size hızlı bir geri dönüş sağlayacağız!

İletişim

Evrim Eylen

Ebru Özata

Deniz Hacioglu

  • Adres: 1615/4 Sokak No:10/1 Çiçek Mahallesi

Ümit Boz Düğün Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!