Türkan Şoray Kır Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

500-750

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Karabağlar, İzmir

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 500-750
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Hakkında

Kına gecesi organizasyonları günümüzde bir hayli büyüdü ve kendine has bir organizasyon türü haline geldi. Sokak araları ya da evlerde yapılabildiği gibi, şık ve büyük mekânlar tercih edilmeye de başlandı. İşte bu mekânlardan biri olan Türkan Şoray Kır Düğün Salonu İzmir’in Karabağlar ilçesine bağlı Uzundere Rekreasyon alanında faaliyet gösteriyor. Otobanın kenarında bulunan düğün salonumuza özel araçlarınızla kolay bir şekilde ulaşabiliyorsunuz. Çevre ilçelerden de otoban sayesinde kısa sürede gelebilmektesiniz. Araçlarınızı park edebilmeniz için geniş bir otoparkımız bulunuyor. Burayı rahatlıkla kullanabilir ve ücretsiz olarak park edebilirsiniz.

Çam ağaçlarının arasında eşsiz bir çim alanın birleşmesiyle oluşan huzurlu ve ferah ortamı, konuklarımız geldiği ilk anda fark edecekler. Hayalinizdeki organizasyonlarınızı gerçekleştireceğiniz bahçemizin 500 ila 750 kişi kapasiteli olduğunu ve birçok organizasyonunuza ev sahipliği yaparken hiç zorlanmayacağımızı belirtmek istiyoruz. Bu alanımızdaki masaları kına gecesi konseptiniz için özenle düzenliyor ve süslüyoruz.

Organizasyonlarınızı gerçekleştirmeden önce sizinle düğün salonumuzun süslenmesi ve farklı isteklerinizi konuşmak için bir araya geliyoruz. Tüm isteklerinizi ve kafanızdaki düşünceleri bizimle paylaşabiliyorsunuz. Bu sektörde uzun zamandır hizmet veren yönetici kadromuzun yönlendirmeleri ile de kusursuz bir akşam yaşamanızı sağlayabiliyoruz. Masa ve sandalyelerinizi kına konseptine göre süslemekteyiz. Düğün salonumuz için dışarıdan bir organizasyon firmasıyla anlaşabilir ve ayrıntılı süsleme ve aksesuar temini için yardım alabilirsiniz.

Salonumuzda açılışlar, nişan, nikah, kır düğünü, mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler, sünnet düğünleri ve kokteyller gibi özel etkinlikleri de gerçekleştirebilmektesiniz. Bu etkinlikler için bizimle planladığınız tarihten önce iletişime geçmenizi öneriyoruz. Özellikle yaz aylarına doğru gelindiğinde yoğunluğumuzun arttığını ve çalışmalarımızı son sürat gerçekleştirdiğimizi söylemek istiyoruz.

Bizi tercih etmek ve bu eşsiz alanda en güzel kına gecesi organizasyonlarınızı düzenlemek isterseniz, yandaki formu doldurmanız yeterli olacaktır.

İletişim

Ali Güney Bey

Azime Hanım

  • Adres: Yurdoğlu Mahallesi, 3948. Sk. No:58, 35120 Karabağlar/İzmir

Türkan Şoray Kır Düğün Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!