Toy Han / Bizim Bahçe Bayraklı

E-posta Gönder

1 yorum

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

750-1.000

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Bayraklı, İzmir

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 750-1.000
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Hakkında

Kına geceleri, kültürümüzün eşsiz bir mirası. Bu mirasa, yıllardır sahip çıkıyoruz ve geleneğimizi devam ettiriyoruz. Aynı zamanda kına gecesi demek, düğünden önce tatlı telaşınızı üzerinizden atabileceğiniz ve doyasıya eğlenebileceğiniz bir gece demek. Siz de, yeni bir hayata yelken açıyorsanız ve bu aşamada, kına gecenizi düzenleyeceğiniz bir mekan arıyorsanız, bu arayışınızın son bulduğunu belirtmek isteriz.

Toyhan Bizim Bahçe Bayraklı olarak, şimdiye dek yaptığımız organizasyonlarla, adımızdan söz ettirmeyi başardık. En özel günlerinizden birinde, kına gecenizde sizi ve misafirlerinizi, salonumuzda ağırlamaktan büyük mutluluk duyarız. Sizin için bugünün ne kadar önemli olduğunu ve her şeyin mükemmel olmasını istediğinizi çok iyi biliyoruz. Edindiğimiz tecrübeler sayesinde, her tarza hitap edebilmeyi öğrendik. Ağırladığımız her çiftin bize yeni bir şey öğretmesi, işimize olan aşkımızın kat be kat artmasını sağlıyor.

Kına gecenizi düzenlemeye başlamadan önce, sizinle görüşüp, nasıl bir kına gecesi hayal ettiğinizi öğreniyoruz ve planlarımızı bu çerçevede gerçekleştiriyoruz. Tesisimiz; 3 adet kır bahçesi, restoran ve kapalı organizasyon salonundan oluşuyor. Açık alanda bulunan süs havuzları, su kanalları ve şelalelerle birlikte; zeytin ve portakal ağaçlarının gölgesinde enfes bir organizasyon imkanı sunuyoruz. Konuklarınızın burada fazlasıyla huzurlu hissedeceğinden emin olabilirsiniz.

Kına gecenizde siz değerli çiftlerimize; bindallı, kaftan, Hint kınası, kına süslemeleri, davul şovlar, deneyimli nedimelerden oluşan bir kına ekibi, size özel kına takımı, tercihiniz doğrultusunda zenne ya da oryantal, dilek feneri, gelin hamamı, özel kına müziği ve kına töreni imkanı sunuyoruz. Kına töreninizde yaşanan hüzünlü anları ise hemen geride bırakıp, eğlenceye devam ediyoruz.

İzmir kına gecesi mekanlarından birisi olarak, gelinlerimize gösterdiğimiz ilgiyle beraber fark yaratmaya devam ediyoruz. Bizimle iletişime geçmek isterseniz, sayfanın yanında bulunan formu doldurmanızı rica ederiz.

İletişim

Cengiz Suslu

CENGİZ

  • Adres: Manas Bul. No:68 Adalet Mah ( Smyrna meydanı Folkart towers yolu üzeri ) Bayraklı

Toy Han / Bizim Bahçe Bayraklı Yol Haritası

1 yorum


B&h

Burçin & hasan

Düğün Tarihi: 12.07.2018

12.07,2018 tarihinde kına gecem orada oldu herşey çok güzeldi naciye hanım ve ekibi muhteşem. teşekkürler herşey için

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!