Tire Gölet Restaurant

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

400-500

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Tire, İzmir

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 400-500
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi, Kına töreni

Hakkında

Tire Belediyesi’nin tesisi olarak en güzel noktada konumlandık. Göl manzaralı işletmemiz, özel günlerinizi kutlamanız için oldukça ideal bir mekân. Hizmet açısından asla pişman olmayacağınız bir seçim olarak karşınızdayız.


Camın arkasında seyre dalacağınız gibi teras kısmımızda da keyifli vakit geçirebiliyorsunuz. Kına davetiniz için oldukça ayrıntılı bir program hazırlıyoruz. İhtiyaç ve isteklerinizden oluşan bu program sayesinde organizasyonunuz için planlı bir şekilde ilerliyor. Her an sorularınızı cevaplamak, çıkan sorunları çözmek için hazır organizasyon sorumlusu sayesinde endişelere yer vermeden davetini geçiriyorsunuz. Doğru planlama ve yönetim sayesinde hayallerinizdeki kına organizasyonuna kavuşuyorsunuz.


Eğer yemekli bir kına düşünüyorsanız ustalarımız sizinle harika lezzetleri paylaşıyor. Önceden tadım ve değişiklik yapacağınız lezzetlerimizden bir menü oluşturuyoruz. Başlangıcından tatlısına yer verdiğimiz bu menü yıllar sonra bile lezzetiyle akıllarda kalacak. Her damak zevkine hitap ediyor. Servis ekibimizde son derece hızlı ve aksama yaşamanızı sağlamadan hizmetlerini gerçekleştiriyor. Güler yüzleriyle birlikte ihtiyaçlarınızı anında gidermek için hazır! Eğer ikramlı bir davet düşünüyorsanız kınaya özel beğeneceğinize emin olduğumuz atıştırmalıklar da sunuyoruz.


Biliyorsunuz ki kına geceleri eğlencesi bol etkinlikler. Bu sebeple atmosferin nabzını iyi tutmayı başaran bir orkestrayla çalışıyoruz. Yörenize uygun müziklerden daha farklı çeşitlere kadar geniş bir repertuara sahipler. Gece boyu dans ediyor, yorulduğunuzu anca davet sonunda anlıyorsunuz. Sevdiklerinizle birlikte uzun yıllar konuşacağınız bir organizasyona ev sahipliği yapmaya hazırsanız restoranımıza bekliyoruz. Ayrıca bir belediye tesisi olduğumuzdan dolayı da Tire Gölet Restaurant menü fiyatları da oldukça uygun!


Eğer bizimle iletişime geçmek istiyorsanız yapmanız gereken yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklamak ve çıkan formu eksiksiz doldurmak kadar kolay! Böylece iletişim formunuzu görür görmez telefon ya da mesajla geri dönüş sağlıyor, hemen kına organizasyonunuzu planlamaya başlıyoruz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Atatürk Mah. Desen Sok

Tire Gölet Restaurant Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!