Terass Restaurant

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

300-400

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Tire, İzmir

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 300-400
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi, Kına töreni

Hakkında

Düğün öncesi eğlendiğiniz kutlamalardan biri olan kına geceniz oldukça eğlenceli bir davet olarak karşınıza çıkıyor. Hem ağladığınız hem güldüğünüz bu organizasyonda birçok duyguyu bir arada deneyimliyorsunuz. Terass Restaurant olarak da bu noktada profesyonel hizmetimizle karşınıza çıkıyoruz. İç dekorasyondan manzaraya kadar oldukça tatmin olacağınız, eğlenceyi ve lezzeti bulacağınız bir davet düzenliyoruz!


Düğün çok uzun ve ayrıntılı bir süreç. Kına ise bu sürecin sonlarında yer alıyor. Bindallı giydiğiniz, davul şov eşliğinde oynadığınız ve elinize kına yakıldığı geleneksel bir davet. Her kadın bu daveti gerçekleştirmek ister. Biz de bu noktada hayallerini gerçekleştirmek için karşınıza çıkıyoruz. Şık dekorasyonumuzla Tire manzarasında kına gecesi imkânına sahip oluyorsunuz. İstediğiniz her mevsim restoranımızda kaliteli davetinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Dilediğiniz gibi mekânımızı süslüyoruz. Hatta dilerseniz yemekli bir kına gecesi imkânı da sunuyoruz. Çünkü aynı zamanda restoran olduğumuzdan harika lezzetleri deneyimleme şansına sahip oluyorsunuz. Terass Restaurant Tire menüsünün içeriğini çok beğeneceğinize eminiz.


Yemeksiz kına düşünüyorsanız da davetinize özel ikramlarla karşınıza çıkıyoruz. Asla catering veya organizasyon firması tutmanıza gerek kalmadan davetinizi gerçekleştiriyorsunuz. Düğün göre daha butik ve samimi olan kına gecenizde doyasıya eğleniyor, başka bir şey düşünmüyorsunuz. Çünkü organizasyon ekibimiz her şeyi hallediyor.


Muhtemelen ilk defa gerçekleştireceğiniz bu davet için size bir organizasyon sorumlusu tahsis ediyoruz. Böylece aklınızdaki soruları cevaplıyor, son dakika değişiklikleri yapabiliyorsunuz. Keyifle kına gecenizi geçiriyorsunuz.


Şıklık ve kalitenin bir arada olduğu aynı zamanda uygun fiyatı bulduğunuz restoranımızda kına davetinizi gerçekleştirmek istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz gerekiyor. Bunun için yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmanız takdirde hemen geri dönüş sağlıyoruz! Böylece hayalinizdeki kına gecesi organizasyonu için ilk adımları atmaya başlıyoruz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Yeni Mah. İsmail Taşlı Cad. No:25/4

Terass Restaurant Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!