Royal Garden Kır Düğünü

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

500-750

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Bayındır, İzmir

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 500-750
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına töreni

Hakkında

İzmir Bayındır’da açık havada yeşilliğin içerisinde kına yapmak istiyorsanız profesyonel bir hizmetle yıllardır çalışıyoruz. Konusunda uzman ekibimiz sayesinde eğlenceli bir kına gecesi geçiriyorsunuz.


Geniş bir alan içerisinde kişiye özel organizasyon çerçevesinde çalışıyoruz. Özel günlerin bu şekilde yapılması gerektiğine inanıyoruz. Yüz yüze görüşme sağladığımızda tüm detayları konuşuyoruz. Masa süslemeleri dışında, bir organizasyon kapsamında yer alabilecek noktaları tekrar elden geçiriyoruz. Giriş müziğinden hangi renk sandalye giydirmesi istediğinize tema rengi seçiminden şamdanların duruşuna kadar… Toplantımız sırasında her konuştuğumuzun notunu alıyor, kına günü gelip çattığında programı ona göre gerçekleştiriyoruz. Elimizdeki tüm imkanları sağlıyor ve hayalinizdeki gibi bir kına gecesi olması için elimizden geleni yapıyoruz. Yıllardır profesyonel bir ekip olarak çalıştığımız için programınızın sonunda sıcak gülümsemelerle salonumuzdan ayrılacağınıza eminiz.


Royal Garden olarak ilçe merkezine yürüyüş mesafesinde yer alıyoruz. Bu sebeple misafirleriniz rahat bir şekilde mekanımızı bulabiliyor. Ferah, keyifli ve eğlenceli vakit geçirmenizi sağlıyoruz. Yemekli bir kına organizasyonu düşünüyorsanız birçok lezzetle karşınıza çıkıyoruz. Dilediğinizi seçiyor veya değişiklikler yapıyorsunuz. Her konuda oldukça esneğiz. Beğenmediğiniz takdirde yeni baştan da yapıyoruz. Çünkü bu sizin gününüz! Eğer isterseniz menü tadımı da gerçekleştiriyorsunuz. Daha önce aklınıza gelmeyen eklemeleri de yapabiliyorsunuz.


Düğün gibi kına da oldukça ayrıntılı bir süreç. Kına mekânından organizasyon şirketine kuaföründen kına taktına kadar neler var ki… Hepsi için tek tek ilgilenmeniz gerekiyor. Bunun içinde profesyonel mekanlarla çalışarak üzerinizdeki yükü hafifletebilirsiniz. İzmir kına mekanları arasında da Royal Garden olarak bu çerçevede karşınıza çıkıyoruz. Günün sonunda memnun tavırlarla ayrılmanızı oldukça önemsiyoruz. Eğer bu özel gününüzü bizimle paylaşmak istiyorsanız yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurursanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Demircilik Mahallesi Menderes Bulvarı No:134

Royal Garden Kır Düğünü Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!