Mercan Restaurant

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

750-1.000

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Balçova, İzmir

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 750-1.000
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Davul show, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Hakkında

İzmir’in düğün salonlarının yoğun olarak bulunduğu Balçova ilçesinde yer alan Mercan Restaurant İnciralti İzmir 1957 yılında bir balık restaurantı olarak kuruldu ve gelişerek günümüze kadar geldi. Mercan Turistik Tesisleri adı altında dört farklı işletme ile hizmet veriyoruz.

Balık restaurantı, kebap salonu, kave ve bistro hizmetimizin yanında özel günleriniz için kır düğün salonu ve organizasyon hizmetimizle de sizlere kapılarımızı açıyoruz. Davetlerinizi açık ve kapalı alanlarımızda gerçekleştirerek mevsimden bağımsız olarak etkinliğinizi organize edebilirsiniz.

300 kişiye varan kapalı alan kapasitemiz ile kış organizasyonlarınızı, 750 – 1000 kişi arasında değişen kır bahçesi kapasitemiz ile de bahar ve yaz aylarının organizasyonlarını gerçekleştirebilirsiniz.

Düğün ve kına geceniz için özellikle Manolya Bahçesi ve Menekşe Bahçesi bölümlerimizde davetlilerinizle keyifli saatler geçirebilirsiniz.

Kına gecesinin gelin hanım ve nedimeleri için önemi çok büyük. Kına eğlenceniz başlamadan önce gelerek sizin için özenle ve ihtişamlı bir biçimde döşenmiş gelin odasında hem dinlenip hem de son hazırlıklarınızı yapabilirsiniz. Gelin hanımın rahatı düşünülerek rahat koltuklar ile dekore edilmiş gelin odası klima sayesinde ferahlamanızı sağlayacak. Kına mekanına yakın olarak konumlandırılan odadan bahçeye geçişiniz gayet kolay olacak ve kıyafet değiştirme ya da seremoni hazırlıklarınız rahatlıkla sağlanabilecek.

Kına geceniz için mekanın hazırlanmasında organizasyon sorumlumuz önerileriyle yanınızda olacak. Kır bahçesine kırmızı halı eşliğinde ve çiçeklerden oluşan bir çardağın altından geçerek varmak size kendinizi prenses gibi hissettirecek.

Kır bahçelerimizde sizin için süslenecek olan masalar ve lake sandalyeler ortamın ambiyansı ile uyum içinde olacak. Sahne, ses ve ışık sistemimizi ustalıkla kullanacak olan orkestra ve solist ekibimiz sizlere aklınızdan çıkmayacak bir gece sunacak.

Siz de bilgi alma ve İnciraltı Mercan Restaurant iletişim sağlamak için formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Seçkin Erten

Ali RızaBey

  • Adres: İnciraltı Mahallesi, İnciraltı Cd. No:98, 35330 Balçova/İzmir

Mercan Restaurant Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!