Keyfpark Cafe Kır Düğünü

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

500-750

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Balçova, İzmir

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 500-750
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Davul show, Kına süslemesi, Kına töreni

Hakkında


Yaşadığımız toprakların en eski gelenekleri arasında yer alan kına gecesi, nerede ise unutulmaya yüz tutmuştu. Fakat son yıllarda bu özel ve anlamlı geleneğimizin değeri tekrar anlaşılmış olacak ki yeniden canlanmaya başladı. Özellikle son yıllarda büyük bir keyif ile organize edilmeye başlanan kına geceleri beraberinde yeni trendlerin ortaya çıkmasını sağladı. Kına tahtları ve yer minderleri gibi görsel eklentilerin yanı sıra kına yakımı seremonisi ve kına kıyafetleri de epeyce çeşitlilik göstermeye başladı.


Özellikle farklı tarzlarda kına konseptleri de ortaya çıkmaya başladı. Osmanlı tarzı saray konseptli kına geceleri ve Hint kına konseptlerine olan ilgi epeyce artmış durumda. Biz de Keyf Park Kır Düğünü olarak İnciraltı kına gecesi mekânları arasında hizmet veriyoruz. Uzun yıllardır kır konseptli düğün ve kına geceleri için hizmet veren işletmemizde kusursuz bir kına gecesi geçireceğinize emin olabilirsiniz.


Geniş kır bahçemizde kalabalık kına organizasyonunuzu büyük bir rahatlık ile gerçekleştirebilirsiniz. Yuvarlak masalarımız ve plastik giydirme ya da tiffany sandalye modellerimiz arasından istediğinizi tercih edebilirsiniz. Masa örtüleri ve sandalye süslemelerinde kına geceniz için belirlediğiniz konsept ne ise o konsepte uygun renkte kumaşları hemen temin etmeye başlıyoruz.


Kına gecenizde konuklarınız için tamamen kendi zevkinizi yansıtacak bir organizasyon da gerçekleştirebilirsiniz. Bu konuda sektörde faaliyet gösteren çeşitli kına organizasyon firmalarından destek alabiliyoruz. Siz sadece bize hayal ettiğiniz kına konseptini anlatın; gerçekleştirmek için elimizdeki tüm imkânlarımızı hizmetinize sunuyoruz.


Güler yüzlü servis ekibimiz ve profesyonel işletmecilerimiz kına gecenizin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi için her türlü çalışmalarında büyük bir titizlik gösteriyorlar.


Siz de hayal ettiğiniz kına gecesini gerçekleştirme olanağı bulacağınız bir kır bahçesi arayışında iseniz formu doldurarak bize ulaşabilir, fiyat teklifinizi alabilirsiniz.

İletişim

İsmail Duru

  • Adres: İnciraltı Cad. Yıldız Sok. No:141 Balçova - İZMİR

Keyfpark Cafe Kır Düğünü Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!