İnciraltı Garden Life Plus

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

500-750

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Balçova, İzmir

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 500-750
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Hakkında

Düğünden önceki son büyük adım olan kına gecenizi, tecrübeli ve başarılı bir ekibe emanet ederek stressiz ve bol eğlenceli bir gece yaşamaya var mısınız? İzmir İnciraltı Garden Life ailesi olarak düğünlerdeki başarımızın aynını eksiksiz bir şekilde yansıttığımız kına gecelerinde gelinlerimize özel iltimaslarımızla yanınızdayız.

Uzun yıllardır davet ve eğlence sektöründe yer alarak mekân işletmeciliği alanında günden güne kendimizi geliştirdik ve rüştümüzü ispat ettik. İzmir çapında şehrin her bölgesinden gelen farklı kültür ve beğenilere sahip çiftlerimizin hayallerini gerçekleştirdik. İşini severek ve aynı zamanda da profesyonelce yapan büyük bir ekip olmanın getirdiği güçle üstlendiğimiz her organizasyonun altından başarı ile kalkabiliyoruz.

Şimdi size biraz da davet alanlarımızdan ve kına özelinde sahip olduğumuz hizmet detaylarından bahsetmek istiyoruz. Öncelikle yaz kış fark etmeksizin organizasyonlara ev sahipliği yapabilmemizi sağlayan 2 farklı mekân alternatifimiz var. İlki elbette ki bizi biz yapan ve bulunduğumuz bölgenin ruhuna uygun kır bahçemiz. Burası kalabalık davetler vermek isteyen ve özel günlerine tüm sevdiklerini davet etmek isteyen çiftlerimiz için adeta biçilmiş bir kaftan. 500 ve üzerinde konuğu burada rahatlıkla ağırlayabiliyoruz. Yemyeşil çimler ve doğa ile içe içe bir kır atmosferinde açık hava kınalar için burayı tercih edebilirsiniz.

Yılın her dönemi faaliyette olan ve görece daha butik davetler için uygun kapalı salonumuz ise 200 ila 300 kişilik bir konuk ağırlama kapasitesine sahip. Şık bir şekilde dekore edilen salonumuzda samimi, sıcak ve bol eğlenceli harika bir kına organize edebilirsiniz. Unutmayın, kına tahtından bindallınıza, dans şovları yapan ekiplerimizden kına aksesuar ve ritüellerine kadar her detayla biz ilgileniyoruz ve siz sadece eğlenmenize bakıyorsunuz.

Hepsi ve daha fazlası için Garden Life Plus İnciraltı’na ulaşmak isterseniz sayfa üzerindeki iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz.

İletişim

Önder Elhakan

Güldemet Elhakan

  • Adres: İnciraltı Mahallesi, İnciraltı Cad. No:12 35330 Balçova/İzmir

İnciraltı Garden Life Plus Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!