Gümüşpala Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

400-500

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Bayraklı, İzmir

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 400-500
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Davul show, Kına ekibi, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına töreni

Hakkında

Kına davetinizi Gümüşpala Düğün Salonu çatısı altından yaşamak istiyorsanız profesyonel hizmetimiz ve uygun fiyatlarımızla karşınıza çıkıyoruz.


Kırmızı ve beyaz renginin ağırlıklı kullanıldığı salonumuzda 400 kişiye kadar hizmet verebiliyoruz. Öncesinde sağladığımız görüşmeler ışığında, sandalye giydirme rengine karar veriyoruz. Sadece giydirme değil tabi ki müzikler, dekoratif süslemeler, kına aksesuarları gibi birçok konuyu konuşuyoruz. Bunun ışığında bir program hazırlıyoruz. Kına günü geldiğinizde her şey hazır oluyor! Böylece keyifli ve hiçbir şeyi dert etmediğiniz bir kına gecesi geçiriyorsunuz. Belirtmek istiyoruz ki aklınızda eğer özel konseptler varsa bir kına organizasyon şirketiyle anlaşmanız en doğrusu olacaktır. Böylece hayallerinizin sınırlarını zorlayacağınız bir kına daveti yaşayabilirsiniz.


Yemekli ya da yemeksiz seçeneklerle de hizmet veriyoruz. Bir catering firması yardımıyla da kına menünüzü hazırlayabilirsiniz. Ya da ikramlı bir seçenek varsa aklınızda özel atıştırmalıklar hazırlayabiliyoruz. Gümüşpala Düğün Salonu fiyatları ise bulunduğumuz bölgeye göre çok daha uygun. Çünkü bir belediye tesisi olduğumuzdan dolayı her bütçeye hitap eden fiyatlandırmamız var. Bu sebeple maliyetten dolayı gerçekleştiremeyeceğinizi düşündüğünüz fikirlerinizi tekrar ele alabilirsiniz. Aslında diğer salonlardan da en büyük farkımızın bu konu olduğunu düşünüyoruz.


Kına esnasında size bir organizasyon sorumlusu tahsis ediyoruz. Böylece kına programı hakkında bilgilendirme yapıyor. Organizasyonunuz esnasında hangi adımlarla ilerleyeceğiniz konusunda endişeleriniz kayboluyor. Kına yakılmasından davul şova kadar her anınızda yanınızda olduğu için de sorularınız ya da sorunlarınız olduğunda hemen çözüme kavuşturuyor.


O zaman gelelim Gümüşpala Düğün Salonu iletişim bilgilerine. Bunun için yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmanız yeterli. Hem uygun fiyattan hem de kaliteden yararlanmanız için bir form kadar uzağınızdayız. Telefon ya da mesajla geri dönüş sağladıktan sonra planlamalara başlıyoruz!

İletişim

Evrim Eylen

Ebru Özata

Deniz Hacioglu

  • Adres: Gümüşpala Mahallesi, 7037. Sk. No:49/A

Gümüşpala Düğün Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!