Göz Göz Mangal

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

200-300

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Balçova, İzmir

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 200-300
  • Aksesuar Kiralama

Hakkında

İmzalar atıldıktan sonra gönül dostlarınızla beraber olacağınız bir yemek organizasyonu düzenlemek isterseniz, sizin için en iyi seçeneklerden biri olan Gözgöz Mangal ile tanıştırmak istiyoruz. Ne gibi avantajlarımız ve fırsatlarımız var öğrenmek ister misiniz? Hemen anlatalım.

Misafirlerimize kolay bir ulaşım imkânı sunduğumuzu söyleyebiliriz. Gözgöz Mangal İzmir’in Balçova ilçesinde faaliyet gösteriyor. 200 hektarlık kent ormanı ile İzmir’in yeşili İnciraltı’nda bulunuyoruz ve otobüs, dolmuş, taksi gibi birçok ulaşım aracıyla rahat bir şekilde gelebiliyorsunuz. Özel araçlarınızla gelmek isterseniz de geniş bir otoparkımızın bulunduğunu ve burayı ücretsiz olarak kullanabileceğinizi hatırlatalım. Gece 1’e kadar güler yüzlü ekibimiz eşliğinde sizlere kesintisiz bir hizmet sunuyor ve organizasyonunuzun sonunda buradan mutlu bir şekilde ayrılmanızı sağlıyoruz.

Yemeklerinizi açık veya kapalı alanımızda gerçekleştirebiliyorsunuz. Her iki alanımız da kalabalık organizasyonları bile karşılayacak kapasiteye sahip. Bu konuda içiniz rahat olabilir. Açık alanımızın tatlı bir ortamdan oluştuğunu geldiğiniz gibi fark edeceksiniz. Yemyeşil bir alan, ortada küçük bir süs havuzu, rengarenk çiçekler ve daha birçok detay sizleri mutlu etmek için yetecek. Masalarımızın süs havuzunun çevresine özenle yerleştirildiğini söyleyelim. Burayı tercih ederseniz masaların düzenini isteğinize göre dizayn ediyoruz. Kapalı alanımız ise kış aylarında rahat bir yemek için özenle tasarlandı. Bu alanımızda da isterseniz masaları birleştirebiliyor ve tek bir masa haline getirebiliyoruz.

Yemeklerinizin yanında keyifli dakikalar geçireceğiniz canlı müzik imkânımız bulunuyor. Geniş bir ekipten oluşan müzisyenlerimiz gece boyunca en sevdiğiniz şarkıları sizin için söyleyecek. Hiçbir şeyin eksik olmadığı işletmemizde unutulmaz anlar yaşayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Fırsatlarımızdan faydalanmak, bu unutulmaz anlarınızı bizimle paylaşmak ve Gözgöz Mangal fiyatlarını öğrenmek isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: İnciraltı Mahallesi, Pelikan Sk. No:38, 35330 Balçova/İzmir

Göz Göz Mangal Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!