Fa Minör Garden

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

400-500

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Balçova, İzmir

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 400-500
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi

Hakkında

Kına eğlencesi ve düğün törenleriniz için seçkin bir tasarım ile hizmet veren Fa Minör; hayatınızda bir daha tekrarı olmayacak özel günleriniz için size en iyi organizasyonu yaşatıyor. Yıllardır bugünü hayal eden biricik gelin adaylarımızın her şeyin en iyisini hak ettiğini düşünüyoruz. Tasarımı ve süslemesi ile size İzmir’de eşi benzeri olmayan bir mekân hizmeti sunan Fa Minör, yıllardır ödün vermediği kaliteli hizmet prensibi ile size kusursuz bir organizasyon vadediyor. Profesyonel hizmetlerimiz ile size hak ettiğiniz değeri tam anlamı ile vermeye çalışıyoruz.

Gelin özel günlerinizde size nasıl hizmetler sunduğumuzu konuşalım biraz da:

Özel davetlere ev sahipliği yapacak bir mekânın öncelik ile çok iyi bir şekilde tasarlanmasın gerek diye düşündük. Buna istinaden kır bahçemizde peyzaj çalışmamıza çok önem verdik. Kır konseptli organizasyonlarınız için size düşler ülkesinde hissini yaşatacak bir mekân ortaya çıkarmak için sıkı bir çalışma yürüttük. Çalışmalarımızın sonucunda bizi tatmin eden bir mekân ortaya çıkarmayı başardık.

Beyaz rengin yoğun olarak yer bulduğu mekânımızda renklendir işini ise mevsimin en taze çiçeklerine bıraktık. Mis kokuları ile masalarınıza konuk olan çiçekler hem renk ahengi yaratıyor hem de size görsel bir şov sunuyor.

Kına gecenizi düzenlerken oturma düzeni için uzun masalar kurdurabilir ve tüm sevdiklerinizi bu uzun masaların etrafında toplayabilirsiniz. Şık şamdanlar ve ayna yansımalı suplalar ile masalarınızda seçkin bir organizasyonun tüm izlerini görebileceksiniz.

Kına organizasyonunuz için eğlenceli renkleri kullanmak isterseniz size tabi ki konuda da yardımcı oluyoruz. Siz yeter ki bize hayal ettiğiniz kına temasını betimleyin; biz hayata geçirmek için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.

Yemekli veya kokteyl tarzı kına organizasyonlarınız için size İnciraltı kına gecesi işletmelerinden biri olarak hizmet sunmak için bizim için büyük zevk olacak. Siz de mutlu gününüze ortak olmamızı isterseniz formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Eda ŞEREN

Erol İşcan

  • Adres: İnciraltı Mah. İnciraltı Cad. No:30/1 Balçova/İzmir

Fa Minör Garden Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!