Evgi Düğün Davet ve Organizasyon

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

300-400

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Karabağlar, İzmir

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 300-400
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Hakkında

İzmir’in en merkezi noktalarından biri olan Karabağlar Bahçelievler’de düğün salonu olarak var olan işletmemiz hem kolay bulunabilirliği ile hem de kolay ulaşım imkânı ile düğününüz için en doğru adreslerden biri!

Peki neden Evgi Düğün Salonu Karabağlar’ı tercih etmelisiniz?

Çünkü yılların vermiş olduğu tecrübe sayesinde gelin ve damat adayları düğün gecelerinde en çok ne ister? Bir düğünde ne gibi problemler ile karşılaşılabilir? Karşılaşılan problemler en iyi şekilde nasıl yönetebilir? Tüm bu sorulara fazlası ile hâkim olduğumuzu düşünüyoruz. 12 kişiden oluşan profesyonel hizmet kadromuz ile tüm gece boyu sizin ve davetlilerinizin en iyi şekilde zaman geçirebilmeniz için ve de hiçbir problemin ortaya çıkmaması için yerimiz alacağız.

2 salondan oluşan düğün salonumuzda salonlarımızdan ilki 250, ikincisi ise 350 kişim kapasitelidir. Yani davetlilerinizin sayısına göre istediğiniz bir salonumuzu tercih edebileceksiniz. Ayrıca her iki salonumuzun da gelin odaları ayrı olup aynı anda 2 kına gecesi birden gerçekleştirebiliyoruz. Gelin odalarımız geniş ve klimalı olup hem rahatça hazırlanma olanağı hem de kına gecenizin aralarında soluklanmanız rahat bir alan olanağı sunacak.

Yuvarlak masa kullandığımız salonumuza talep ettiğiniz takdirde başka tarzda masa ve sandalyeler de kullanabiliriz. Kına konseptine uygun siyah masa örtüleri, kırmızı şamdanlar, aynalı supalalar ve kırmızı sandalye tül süslemeleri ile şık bir alan yaratabiliriz dilerseniz. Aklınızda başka bir konsept varsa da bunu bize iletmeniz yeterli organizasyon firmamız arzu ettiğiniz tüm süslemeleri sağlayacak.

Kına geceniz için fiyat bilgisi almak isterseniz formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Hüseyin Şener

Onder Evgi

  • Adres: Ali Rıza Avni Blv. 373 Sk. No:2/3 Bahçelievler

Evgi Düğün Davet ve Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!