Efendiler Kulübü

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

50-100

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Bayraklı, İzmir

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 50-100
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği

Hakkında

İzmir’de yeni nesil meyhane anlayışıyla yola çıktığımız bu sektörde, en iyisi olmak için çalıştığımız ve konuklarımızı kaliteyle buluşturduğumuz meyhanemizde bekarlığa veda gecelerinizi gerçekleştirmeniz için hepinizi bekliyoruz. Efendiler Kulübü Bayraklı’da şehir merkezinde konuklarımıza güzel bir seçenek sunuyor.


Bekarlığa veda gecelerinizde bizi tercih etmek istediğiniz isterseniz, planladığınız günden önce bizimle iletişime geçmeniz iki taraf için de çok avantajlı olacaktır. Gelecek kişi sayısı, gecede istediğiniz detaylar ve bunun gibi konuları sizinle önceden konuşuyor ve gece sonunda hiçbir problem yaşamamanızı sağlıyoruz. Gelecek kişi sayısına göre masa ve sandalyeleri dizayn ediyoruz. Ayrı ayrı olacağı gibi tek uzun bir masa ile size güzel bir masa rezerve edebiliyoruz. Masa ve sandalye süslemesi isterseniz, alanında uzman organizasyon firmalarıyla anlaşabilir ve aksesuar temini konusunda yardım alabilirsiniz. Bekarlığa veda konseptini oluşturacak aksesuarla harika anlar geçirebileceğinizi şimdiden söylüyoruz. Bu anları da kaydetmek ve ileride hatırlamak istediğinizde bakmak için bir fotoğrafçı kiralayabilirsiniz. Profesyonel makinayla hem fotoğraflar hem de videolara sahip olabilirsiniz.


Yemeklerimiz ve mezelerimiz elleri hünerli aşçılarımız tarafından yapılıyor. Günlük ve taze olan ürünlerimizi kullandığımız mezelerimiz, birçok çeşidiyle masalarınızı renklendiriyor. Boşnak etli humus, yaprak sarmalı midye dolma, ev yapımı mayonezli köz patlıcan, Antakya nar ekşili bezirgan, rokalı cacık gibi özel ve hiçbir yerde bulamayacağınız mezelerimizi işletmemizde tatma şansına sahipsiniz. Efendiler kulübü fiyatlarının da uygun olduğunu bizi tercih ettikten sonra anlayacaksınız.


Gece 01.30’a kadar kesintisiz hizmet verdiğimizi belirtmek istiyoruz. Bekarlığa veda gecelerinin olmazsa olmazı canlı müzik ile keyifli bir gece geçirmenizi sağlayacağız. Eğlenceli ekibimiz en güzel şarkıları sizin için çalacak ve söyleyecekler.


Bizi tercih etmek için formu doldurmanız yeterli olacaktır. Efendiler kulübü fırsatlarından faydalanmak için bizimle iletişime geçin.

İletişim

Batuhan Kamar

Batuhan Kamar

  • Adres: Mansuroğlu Mahallesi 286/1 Sokak Ontan Plaza 1D Bayraklı / İzmir

Efendiler Kulübü Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!