Duru Garden Kır Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

400-500

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Bayındır, İzmir

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 400-500
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği

Hakkında

Duru Garden Kır Düğün Salonu olarak sadece düğünlerde değil açılışlar, bayii toplantıları, mezuniyet geceleri, kına ve bekarlığa veda organizasyonları gibi birçok organizasyonlarda değerli misafirleirmizle buluşmaktan mutluluk duyuyoruz. İzmir kına gecesi adetlerini sizin için eksiksiz yerine getiriyoruz ve hayalinizdeki geceye kavuşmanız için uğraşıyoruz.

Kına ve bekarlığa veda geceleri günümüzde gitgide ilginç bir hale geldi. Her geçen gün yeni konseptler ve trendler çıkıyor ve kına gecelerimizi süslüyor. Bu trendlerin hepsini yakından takip ediyoruz. Yaratıcı fikirlerle gelirseniz bunları uygulamaya çalışıyoruz. Çünkü buradan mutlu ayrılmanız en büyük isteğimiz. Bunun dışında eğer kına organizasyon firmalarıyla anlaşmak isterseniz de onu da kabul ediyoruz ve organize bir şekilde çalışıyoruz. Firmadan kiralayacağınız aksesuarlarla kına gecesini daha da güzel bir hale getirebilirsiniz. Bindallı, kaftan, kına tahtı, kına müzikleri, kına tepsisi, Hint kınası gibi birçok aksesuarı kiralama imkânınız var. Ayrıca isteğe göre zenne ve oryantal seçenekleri de mevcut. Pistimizde doyasıya dans edecek ve eğlencenin hiç bitmemesini isteyeceksiniz.

Yuvarlak masalarımızı istediğiniz konseptte süslüyoruz. Açık alanımızı konuklarımızın kişi sayısına göre dizayn ediyoruz.

Personellerimizin ilk amacı güler yüzlü ve sıcak bir hizmet vermek. Bu özel gününüzde sizin yanınızdayız, siz deliler gibi eğlenirken hiçbir şeyi düşünmeyeceksiniz.

En mutlu günlerinizden biri için, salonumuzun özel fotoğrafçısını tahsis ediyoruz. Eğlenceli bu anlarınızı ölümsüzleştirmek isteyeceğinizi biliyoruz ve bu imkânı da size sağlıyoruz. İlerleyen zamanlarda fotoğraflara dönüp baktığınızda yüzünüzde oluşan tebessüm, bizi çok mutlu edecek.

Son teknoloji ışık ve ses hizmetimiz emrinize amade. Ayrıca orkestramız dans etmekten kendinizi alıkoyamayacağınız müzikleri zevkle çalacak. Kına müzikleri konusunda geniş repertuvarı olan müzisyenlerimiz düğün salonumuzun gözbebekleri. Siz de hayalinizdeki kına ve bekarlığa veda gecelerine ulaşmak istiyorsanız Duru Garden Kır Düğün Salonu’na bekliyoruz. Ayrıntılı bilgi ve fiyat paketlerimiz hakkında bilgi almak için sitedeki form üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Kenan Cengiz

  • Adres: Karahalili Mah. Bayındır Yolu Cad. No:122/1 Bayındır / İZMİR

Duru Garden Kır Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!