Çınar Kır Düğünü

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

400-500

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Tire, İzmir

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 400-500
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Hakkında

Profesyonel ekip arkadaşlarımızla birlikte düğün ve davetlerinizi kusursuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz.


Yıllardır Çınar Kır Düğün Salonu Tire adresimizde organizasyonlarınızı planlıyor, size ve misafirlerinize unutulmaz anlar yaşatıyoruz.


Hayatınız boyunca bir kere yaşayacağınız bu özel günle ilgili aklınızda güzel anılar kalmasını istiyoruz. Bunun için her anınızı özel kılmaya çalışıyoruz. Sizin fikirleriniz ışığında farklı konseptler tasarlıyor, yıllarca gülümsenerek hatırlanacak anılar biriktiriyoruz.


Kına gecesi en eski geleneklerimizden biridir. Bu kıymetli organizasyon için özel tasarımlarımızla birlikte hayallerinize hayat veriyoruz. Hayallerinizi gerçeğe dönüştürme noktasında organizasyon sorumlumuz destek oluyor. Gecenize özel tasarımlar ve planlamalarla kendisi ilgileniyor.


İlk olarak çiftimiz ile bir araya gelerek kararlar alıyoruz ve salonumuzdaki hazırlıklara başlıyoruz.

Doğru görev paylaşımı ve organizasyon yönetimi ile davetlerinizin kusursuz gerçekleşeceğine inanıyoruz. Bunun için hepsi kendi branşında uzman kişilerle çalışıyor, planlamalarımızı titizlikle yapıyoruz. Doğru süreç yönetimimiz sayesinde kına töreni boyunca hayal ettiğiniz hiçbir şey eksik olmuyor.


Peki neler yapıyoruz?


Her ne kadar farklı konseptler oluşturabilsek de gelin adaylarının son dönemlerde oldukça yoğun bir şekilde tercih ettiği çeşitli konseptler bulunuyor. Genellikle geleneksel, prenses ve modern tarzda kına geceleri tercih ediliyor.


Yemyeşil kır bahçemizi belirlenen konsepte uyumlu olarak süslüyoruz. Beyaz tercih ettiğimiz masa ve sandalyelerimiz; dilediğiniz tüm konseptlerle rahatlıkla uyum sağlıyor.


Gelin adayları için en önemli olan yer ise kına köşesi oluyor. Kına töreninin de gerçekleştiği bu alanda ‘’Yüksek yüksek tepelere…’’ eşliğinde gelinimizin ellerine kına yakıyoruz. Bu aşamada damadımızı da ağırlıyoruz. Duygusal dakikalara tanıklık ediyoruz…


Her ne kadar bu aşamada duygusal dakikalar yaşansa da kına gecesi boyunca eğlenceyi de ihmal etmiyoruz.


Doyasıya eğlenebileceğiniz yer yer de gözyaşlarınızı tutamayacağınız bir kına organizasyonu için biz buradayız!


Kına geceniz için neler yapabileceğimiz hakkında detaylı bilgi almak isterseniz ücretsiz fiyat teklifi al butonu üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Aklınıza takılan soruları sorabilir, Tire kına organizasyonları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

İletişim

Ali Düzgün

  • Adres: Turan Mahallesi, Selçuk Cd., 35900 Tire/İzmir

Çınar Kır Düğünü Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!