Çınar Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

400-500

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Balçova, İzmir

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 400-500
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Hakkında

İzmir’de yaklaşık yirmi yıllık tecrübesi ile konuklarına hizmet veren İzmir Balçova Çınar Düğün Salonu en mutlu günlerinizi unutulmaz hale getirmek için sizlerin yanında. Evlilik sürecinin vazgeçilmek etkinlikleri olan nişan, kına gecesi, bekarlığa veda ve düğün günlerinizde siz çiçeği burnunda çiftlerimizin mutluluğunu güzel bir eğlence ile taçlandırıyoruz.

Çınar Düğün Salonu beş yüz kişiye varan geniş kapasitesi ile davetli kısıtlamasına gitmeden gönlünüzce eğlenip özel günlerinizi unutulmaz kılacağınız bir eğlence planlama fırsatını sizlere sunuyor. Kapalı alan mekânı olarak hizmet verdiğimiz işletmemizde kış davetlerinizi gönlünüzce verebileceğiniz gibi klimalı ve havalandırmalı salonumuz sayesinde yaz davetleriniz de gayet konforlu geçecek. Yüksek müşteri memnuniyeti anlayışımız ve sağduyumuz ile düzenlediğimiz salonumuzda engelli girişi bulunduruyor ve vale hizmeti de veriyoruz.

Düğün dernek döneminin en geleneksel ve eğlenceli olan kına gecesi eğlencesini salonumuzda yaşama ayrıcalığını siz de tatmalısınız. Kına gecenizi yemekli veya yemeksiz olarak planlayabileceğiniz gibi gözümüz dans ve eğlenceden başka bir şey görmez diyorsanız başrolde küçük atıştırmalıklar ve ikramların olduğu hafif bir kokteyl de tercih edebilirsiniz. Yemekli olarak seçtiğiniz kutlamalarınızda ve kokteyllerinizde her şeyin istediğiniz gibi olması için çalışıyoruz ve size ön tadım fırsatı sunarak istediğiniz takdirde değişikliklere gidiyoruz. Özellikle çalışmak istediğiniz bir catering firması varsa özel gününüzde biz de servis ekibimiz ile size hizmet ediyoruz.

Kına geceniz için dışarıdan bir organizasyon firması ile çalışabileceğiniz gibi organizasyon sorumlumuz ile de planlama yapabilirsiniz. Salonumuza kuracağımız kına tahtı, kırmızı ya da pembe ve mor tonlarda yapacağımız süslemelerle kendinizi sultanlar gibi hissedeceksiniz. Konuklarınız ve nedimelerinizle gönlünüzce eğlenme fırsatını bulacaksınız.

Kına gecenizi planlamak ve detaylar hakkında bilgi almak isterseniz bir form kadar uzağınızdayız.

İletişim

Serap Ocak Kaşka

  • Adres: Fevzi Çakmak Mahallesi Alpaslan Sok. No:7 Sevgi Yolu Üst Sokağı Balçova / İzmir

Çınar Düğün Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!