Çiçek Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

500-750

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Bayraklı, İzmir

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 500-750
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi

Hakkında

Çiçek Düğün Salonu, İzmir Bayraklı kına gecesi mekânları arasından 2006 senesi itibari ile hizmet vermeye başlamıştır. Kına gecesi ve düğün organizasyonunu için gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz salonumuz; 1000 metre karelik alana sahip, açık bir kır bahçesi şeklinde olan yazlık salonumuz ve 600 metrelik karelik alana sahip kapalı salonumuz olmak üzere 2 ayrı mekânı bünyesinde barındırıyor.

Yazlık kır alanımız yaklaşık olarak 1200 kişiyi ağırlayabileceği gibi kapalı salonumuzda da 700 kişiyi rahatlık ile ağırlayabiliyoruz. Deneyimli ve bir o kadar da güler yüzlü personelimiz sayesinde tüm gece boyunca keyifli vakitler geçirmenizi sağlıyoruz.

Kına organizasyonunuz için kapalı salonumuzu veya kır bahçemizi, etkinliğinizi yapacağınızı mevsime göre seçebilirsiniz.

Kına gecesi için ihtiyacınız olan her şeyi anlaşmalı olarak çalıştığımız organizasyon firmaları aracılığı ile temin edebileceğimizi belirtmekte fayda var. Siz sadece bize hayalinizdeki kına organizasyonunu anlatın, biz hayata geçirelim.

Bir mekân olarak beklentileriniz çok daha üzerinde hizmetler verdiğimizi söyleyebiliriz. Örneğin kına davetiyeniz için hala bir karar veremedi iseniz size bu konuda yardımcı olabileceğimizi biliyor musunuz?

Siz de kına gecesi davetiye modellerinin yer aldığı davetiye kataloğumuzu inceleyerek beğendikleriniz arasından birini kına davetiyeniz olarak seçebilirsiniz.

Gecenin sonunda davetlilerinizi uğurlar iken, gece boyu hissettikleri şeyleri ve sizin için temennilerini anı defterimiz sayesinde kelimeye dökebilecekler.

Ayrıca kına gecenize herhangi bir sebep ile katılım sağlamayacak olan yakınlarınız var ise onları da unutmuyoruz; kına gecenizi yaptığımız canlı çekim ile dünyanın her yerinden canlı canlı izleme şansı sunuyoruz.

Sadece bir düğün salonu değil, daha fazlası olan işletmemizi kına geceniz için tercih edebilir, ayrıcalıklı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Bu aşamada tek yapacağını şey ise formu doldurmak olacak.

İletişim

Hıdır Bey

  • Adres: 1586 Sk. No: 91 Bayraklı / İZMİR

Çiçek Düğün Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!