Beyza Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

300-400

Kapasite

50-100 TL

Min. Fiyat

Bayraklı, İzmir

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 50-80 TL
  • Kapasite 300-400
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Hakkında

Kültürümüzün bize en güzel armağanlarından biri olan kına geceleri, uzun yıllardır hayatımızın bir parçası. Düğünden önce sevdiklerimizle vakit geçirdiğimiz, doyasıya eğlendiğimiz ve pek çok farklı duyguyu bir arada yaşadığımız kına geceleri için mekan arayışındaysanız ve İzmir’de ikamet ediyorsanız, size muhteşem bir önerimiz var: Beyza düğün Salonu Bayraklı İzmir. Farklı konseptleri barındıran salonumuzda, kına gecenizi organize etmek için sizi bekliyoruz.

Toplamda 400 kişi kapasiteli salonumuz, kolonsuz yapısıyla birlikte misafirlerinize ferah bir oturma alanı sunuyor. Bembeyaz yer döşemeleri ve duvar kaplamaları da bu ferahlığı destekler nitelikte oluyor. Davetli sayınıza göre, oturma düzenini planlıyoruz ve masa sandalyeleri, buna göre yerleştiriyoruz.

Sahne düzeni ve ışık gibi unsurları ise, konseptinize göre belirliyoruz. Misafirleriniz salona giriş yaptıklarında onları, geleneğimizin bir parçası olan lokum ve gül suyu ikramıyla karşılıyoruz. Daha sonra, isminizin yazılı olduğu panoda fotoğraf çektirerek, kına gecenizi ölümsüzleştirebiliyorlar. Başlangıçta sunduğumuz küçük atıştırmalık ikramlarıyla hoş bir başlangıç yapıyoruz. Daha sonra, nedimelerimiz eşliğinde sizi salona alıyoruz. Uyumlu dans gösterisi ve davul şovlarla, misafirlerinize unutulmaz bir gece yaşatıyoruz.

Kına töreniniz başladığında, ışıklar daha loş hale getiriliyor. Arkadaşlarınıza dağıttığımız kaftanlarla, gecenin atmosferine yakışır bir ortam yakalıyoruz. Kına mumları ve süslü kına tepsimizle beraber, merasiminizi gerçekleştiriyoruz. O hüzünlü dakikaları geride bırakmak için hemen, eğlenceli şarkılara devam ediyoruz.

Kına geceniz bitiminde ise, konuklarınıza; kuru kına ve kına süslemesi ikramında bulunuyoruz. Böylece, sizin özel gecenizi hep hatırlama olanağı buluyorlar.

Beyza Düğün Salonu Bayraklı ailesi olarak, en güzel günlerinizden birine ev sahipliği yapmak ve heyecanınızı paylaşmak için sizi bekliyoruz. Bize ulaşmak ve hizmet detaylarımızı öğrenmek için, sayfanın hemen yanında bulunan formu eksiksiz olarak doldurmanızı rica edeceğiz.

İletişim

Berkay Karacan

Murat Karacan

  • Adres: Anadolu Cd. No:45 / 3 Bayraklı

Beyza Düğün Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!