Balçova Termal Otel

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

200-300

Kapasite

50-100 TL

Min. Fiyat

Balçova, İzmir

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 50-80 TL
  • Kapasite 200-300
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Hakkında

Kına gecenizi unutulmaz anılara dönüştürmek için ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak profesyonel ve akıllıca çözümler sunuyoruz. Farklı özelliklere sahip mekân alternatiflerimiz, nitelikli personelimiz ve birbirinden güzel hizmetlerimizle kına gecenize ev sahipliğinizi yapmak için sizleri Balçova Termal Otel İzmir’ davet ediyoruz.

Farklı ağırlama kapasitelerine sahip salonlarımızda hayallerinizdeki kına gecesini gerçeğe dönüştürebileceğiniz hizmetlerle karşılıyoruz sizleri. Burada iş ortaklarımız aracılığıyla tarzını yansıtan, kişiliğinizi ifade eden ve aşkınızı en güzel şekilde anlatan dekoratif süslemeler yapıyoruz. Masa ve sandalye düzenimizden misafirlerinize vereceğiniz ikram menüsünde ne olması gerektiğine kadar ki bütün ayrıntıları profesyonel şekilde planlıyoruz. Tabii bu süreçte özel isteklerinizi de mümkün olduğunca yerine getirmeye çalışıyoruz.

Otelimiz misafirleriniz için birbirinden güzel atıştırmalıklar hazırlıyor. İkram menünüzü sizin istekleriniz doğrultusunda çeşitlendiriyoruz. Organizasyonlarınızda bekârlığınızın son günlerinin tadını çıkarırcasına eğlenmeniz bizim için çok önemli. Bu sebepten yer sıkıntısı yaşamayın özgürce dans edebilin diye tüm etkinlik alanlarımızda geniş bir pist alanı tasarladık ve masalarımızı da bu alanın etrafına yerleştirdik. Burada sevdiklerinizle dans ederken dakikaların nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Bu saydığımız hizmetlere ek olarak aksesuar kiralama olanağımızdan da yararlanabilirsiniz.
Bindallı/kaftan, davul şov, kına ekibi, kına takımı, zenne, kına tepsisi ve mumu gibi ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler bularak kendi kına gecenize sanki bir davetliymişsiniz gibi gelmenizi sağlıyoruz.

Şehrin merkezinde faaliyet gösteren otelimize gelen misafirleriniz yüksek araç kapasiteli olan ücretsiz otoparkımızı kullanabilir. Eğer kına gecesi vb. etkinliklerden sonra otelimizde konaklama yapmak isteyen davetlileriniz olursa, onları en güzel şekilde misafir edeceğimizden emin olabilirsiniz.

Balçova Termal kına gecesi organizasyonları için sizleri bekliyor. Hakkımızda daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfanın üst kısmında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Mehmet IŞIK, Yunus ASLAN

  • Adres: Vali Hüseyin Öğütcen Cd. No:3

Balçova Termal Otel Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!