Balçova Belediyesi Orman İçi Cafe

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

50-100

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Balçova, İzmir

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 50-100
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Davul show, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Hakkında

Kına ve bekarlığa veda partilerinizi Balçova Belediyesi Orman İçi Cafe’de düzenliyoruz. Sevdiklerinizle sıcak ve samimi bir ortam yarattığımız mekanımızda, düğün öncesi stresinizi atmanız için güzel bir program hazırlıyoruz.


Yakın arkadaşlarınız ile birlikte bu kutlamayı yapmak eminiz sizin içinde çok önemli. Çeşitli türlerde müziklerle eğlenceli dakikalar geçiriyorsunuz. Güler yüzlü hizmet anlayışı ile çalışıyoruz.


Dekorasyonumuzda tamamen rahatlığınızı sağlamak ve tabi ki göz zevkinize hitap etmek adına detaylara yer verdik. Kaliteli bir ses sistemi kullanıyoruz. Bununla birlikte size özel bir masa hazırlıyoruz. Böylece hem müziğin hem görselliğin hem de eğlencenin ortasında buluyorsunuz kendinizi.


Mekânımız içerisinde kız arkadaşlarınızla da rahatlıkla gelebiliyorsunuz. Bu konuda kendinizi güvende hissedin. Herkesin özgürce eğlenebileceği bir ortama sahibiz. Bu özel gecenin amacının da eğlenmek olduğunun farkındayız! Bekarlığa veda partinizin sonunda kahkahalarla mekanımızdan ayrılmanız için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Hizmetten son derece memnun kalmanızı ve her konuda memnun olmanız, bizi çok ama çok mutlu ediyor.


Bu özel geceniz için gerekli olan tüm aksesuarları temin edebiliyoruz. Kına mumu, kına tepsisi, nedime minderleri, davul, testi ve daha birçok gerekli ritüel aracını sağlayabiliyoruz. Şu zamana kadar bekarlığa veda partisi organizasyonu kapsamında birçok etkinlik düzenledik. Kız arkadaşlarıyla ya da erkek arkadaşlarıyla eğlenmek için gelen çok fazla misafirimiz oldu. Bu yüzden oldukça tecrübeli bir mekanız. Aldığımız olumlu geri dönüşler sebebiyle de aynı şevkle devam ettik. İster yemekli bir bekarlığa veda ister yemeksiz. Tüm taleplerinize karşılık veren bir hizmet anlayışının ayrıcalığını sizlerde hissedeceksiniz.


Eğer siz de en sevdiklerinizle eğlenceli anlara Balçova Belediyesi Orman İçi Restoran Cafe ile birlikte yaşamak için ücretsiz teklif al butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Teleferik Mahallesi, Ejder Sk. No:41, 35330 Balçova/İzmir

Balçova Belediyesi Orman İçi Cafe Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!