Bahçem Cafe & Restaurant

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

200-300

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Karabağlar, İzmir

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 200-300
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Hakkında

Açık ve kapalı alanlarımızda istediğiniz konsept seçeneği ile kına gecesi organizasyonlarınızı Bahçem Cafe Restaurant Bozyaka’da düzenliyoruz!

Siz de özel bir gece için hayallerinizin gerçekleştiği bir organizasyon istiyorsanız yazımızı okumaya devam edebiliriniz. Böylelikle profesyonel ekibimiz ve organizasyon sorumlumuzun ile birlikte sizlere sunduğumuz hizmetler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz…

Kına geceleriniz için kına köşenizi nereye kuracağımıza karar vererek başlıyoruz hazırlıklarımıza. Üstelik farklı kına tahtı ve cibinliği alternatifi ile çiftlimize karar verme imkânı sunuyoruz. Prenses konseptiniz için pembe taht ve minderler ile şık bir köşe tasarlayabiliyoruz. Ya da kırmızı bir köşe oluşturuyor ve Osmanlı esintileri ile geleneksel tören havasını taşıyoruz gecenize.

Bahçemizde yeşilin ve doğanın içinde şehrin kalabalığından uzakta organizasyonlarınız için ağaçların altında bir alan oluşturuyoruz. Kış gecelerinde de organizasyonlarınızı düzenleyebiliyor ve geceniz için kapalı salonumuzu tasarlıyoruz.

Konuklarınız ile gece boyunca eğlence için müzisyenlerimizi de davet ediyoruz. Kına gecesi geleneğine uygun bir şekilde kimi zaman eğleniyor kimi zamanda duygulu anlar yaşıyor ve kına türküleri ile geleneksel bir atmosfer yaratıyoruz.

Elbette düğün, nişan ve kına gecesi gibi organizasyonların dışında bekarlığa veda konsepti ile de gelin hanım ve dostlarını ağırlayabiliyoruz. Sizin için her detayı tasarlayarak lezzetli tatları da konuklarınıza sunuyoruz. Siz eğlenirken konuklarınızın çocukları da eğlenecek ve bahçemizde kendilerine özel alanlarda oyunlar oynayacaklar. Bu gece kimse sıkılmayacak ve her yüz gülümseyecek diyor ve gecelerinizi bu şekilde özetleyebiliyoruz…

Bütün bu ayrıcalıklardan yararlanmak için İzmir Karabağlar kına gecesi mekânlarından olan restoranımızı tercih etmek istemez misiniz?

Öyleyse sayfa üzerinden ücretsiz teklif formu ile isteklerinizi belirtebilirsiniz. Bu sayede hem fiyat teklifleri alabilir hem de Bahçem Cafe & Restaurant ile görüşmeler sağlayabilirsiniz.

İletişim

Berk Bey

  • Adres: Eski İzmir Caddesi No: 298 Bozyaka/ İzmir

Bahçem Cafe & Restaurant Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!