Asill Meyhane

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

50-100

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Karabağlar, İzmir

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 50-100
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği

Hakkında

İzmir’in Karabağlar ilçesinde bulunan Asill Meyhane, konukları için en güzel bekarlığa veda gecelerine ev sahipliği yapıyor. Bekarlığa veda geceleri için gereken her detayın meyhanemizde bulunduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Bahçelievler mevkiinde bulunan meyhanemizin ulaşım konusunda konuklarına çok rahat imkânlar sunduğunu belirtelim. Belediye otobüsleri, dolmuşlar, taksi ve metro ile meyhanemize ulaşabiliyorsunuz. Özel araçlarınızla gelmek isterseniz de park konusunda hiçbir sıkıntı yaşamayacağını belirtelim.


Kapalı alanı bulunan işletmemize girdiğinizde masalarımızın düzenli bir şekilde yerleştirildiğini göreceksiniz. Kalabalık organizasyonlarınız için bizimle planladığınız tarihten 1 hafta önce iletişime geçmeniz iki taraf için de yararlı olacaktır. Böylelikle her talebinize özen gösterecek ve yerine getirmek için zamanımız olacak. Gelecek kişi sayısını da bizimle önceden paylaşırsanız masaları ona göre dizayn ediyoruz. Ayrı ayrı oturmak isteyebilir ya da tek bir masada yer almak isteyebilirsiniz. Bu durumda da masaları birleştirip uzun bir masa haline getirebiliyoruz. Bu masaların bekarlığa veda konseptine göre süslenmesini istiyorsanız, bu işi profesyonel olarak yapan organizasyon firmalarıyla iletişime geçebilir ve geceniz için yardım alabilirsiniz. Bu firmalardan aynı zamanda aksesuar talebinde de bulunabiliyorsunuz.


Bu özel gecelerinizi ölümsüzleştirmek isterseniz, bir fotoğrafçı kiralayabilir ve unutulmaz anlarınız için güzel fotoğraflar ve videolar çektirebilirsiniz.


Gece 02.00’a kadar kesintisiz bir hizmet vermekteyiz. Nikahtan sonra planlayıp sevdiklerinizle meyhanemize gelmek uzun sürmesi durumunda asla kaygılanmayın. Eğlencenin tadını çıkarmak için yeterince zamanınız olacak.


Canlı müziğimizin sizi çok eğlendireceğine eminiz. Fasıl ekibimiz masalarınıza yakın bir yerde konumlanıyorlar ve siz yemeğinizi yerken en güzel şarkıları çalıp söylüyorlar. Sevdiklerinizle hoş sohbet ederken arkadan gelen müzik ile keyifli bir akşamın tadını çıkaracaksınız. Sohbetinizi bölecek kadar yüksek, sesi duymayacağınız kadar da alçak olmayan müzik sesimiz, son model ekipmanlar sayesinde kaliteli bir hale geldi. Hiçbir detayda kaliteden ödün vermediğimizi belirtmek istiyoruz. Asil Meyhane İzmir’de eğlenceyi doruklarda yaşayacağınız bir işletme olarak hizmet veriyor. Bizi tercih etmek isterseniz formu doldurmanız yeterli olacaktır.

İletişim

Asil Bey

  • Adres: Bahçelievler Mahallesi, Ali Rıza Avni Blv No:4, 35150 Karabağlar/İzmir

Asill Meyhane Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!