75. Yıl Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

300-400

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Bayraklı, İzmir

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 300-400
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Davul show, Kına ekibi, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına töreni

Hakkında

Geniş pist alanımızla İzmir Bayraklı Belediye düğün salonları arasında 75. Yıl adıyla karşınıza çıkıyoruz. Şu zamana kadar özel günlerini bizimle paylaşan çiftlerimizin güvenini kazanarak yolumuza devam ettik. Bu anların ne kadar değerli olduğunun farkında olarak hizmet veriyoruz.


Düğün gibi maliyetli ve yorucu sürecin bir parçası olan kına geceleri oldukça eğlenceli organizasyonlardır. Bütçenize uygun araştırmalar yaparak sizin için en doğru olanları seçmeye çalışıyorsunuz. Bindallısından kına mekanına her biri için ayrı ayrı inceleme yapıyorsunuz. Farkımızı da bu noktada koyuyoruz. Uygun fiyatı kaliteyle birleştirdiğimizi söylemek istiyoruz.


Salonumuzda her detayı düşündük. Çalışmaya karar verdiğiniz anda da bunu fark ediyorsunuz. Bu yüzden bizi seçmeniz için birçok sebebimizin olduğunu söylemeliyiz. 350 kişi kapasiteli bir salona sahibiz. Beyaz ağırlıklı dekorasyon yaptığımız mekanımızda, belediyenin fırsatlarından yararlanarak size harika bir kına gecesi düzenliyoruz. Her yeni macerada heyecanlanıyoruz. Kınanızın yakılışına, ilk dansınıza şahit olunca çok mutlu oluyoruz. Çünkü her bir hikâye değişim demek, yenilik demek.


Yemekli ya da yemeksiz alternatiflerle karşınıza çıkıyoruz. Öncesinde yaptığımız görüşmelerle tüm bunlara karar veriyoruz. Dilerseniz catering ve organizasyon şirketi desteğiyle de kına organizasyonunuzu gerçekleştirebiliyorsunuz. Eğer rezervasyon yaptırmak için geç kalmazsanız erken fiyat indirimlerimizden de yararlanabiliyorsunuz. Uygun fiyatı biraz daha uygun hale getiriyoruz.


Bizimle iletişime geçmek istiyorsanız oldukça basit. Yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmanız yeterli. Hem uygun fiyatın hem profesyonel hizmetimizin hem de kalitenin bir arada olduğu bir eğlenceli bir kına organizasyonunu planlamaya başlıyoruz! Hayallerinizi süsleyen o güne çok az kaldı. Heyecanınızı paylaşmak, düğününüze ev sahipliği yapmayı çok istiyoruz. Umarız ki 75. Yıl Düğün Salonu olarak bu özel gününüzü birlikte planlayabiliriz.

İletişim

Evrim Eylen

Ebru Özata

Deniz Hacioglu

  • Adres: http://www.baybel.com.tr/tesis-detay.php?tid=33Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!