Meçhul Sahne Bistro

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

Evet

Aksesuar Kiralama

50-100

Kapasite

30-50 TL

Min. Paket Fiyatı (Hafta sonu)

Avcılar, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, tercihlerine ve bütçene uygun 5 kına mekanından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 30-50 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 50-100
  • Aksesuar kiralama var mı?: Evet

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına süslemesi

Önerilen Firmalar

Fehmi Efendi Çikolata Ve Kahve
25

Başakşehir

Fehmi Efendi Çikolata Ve Kahve

Başakşehir’de kına gecesi düzenlemek isteyen çiftlerimiz için hazırız! Nas...

Gültekin Balık
8

Bakırköy

Gültekin Balık

1989’dan 2007 yılına kadar Yeşilköy’ün meşhur balıkçısı Hasan’ın yanında ye...

Artist's Bar
7

Beyoğlu

Artist's Bar

Beyoğlu’nda bekarlığa veda organizasyonlarınız için Artist Barda buluşmaya ...

Hakkında

Meçhul Sahne Bistro’da eğlenmeye doyamayacağınız muhteşem bir organizasyona hazır olun! Hayatınızda bir kez yaşayacağınız özel günlerinizi şaksa bırakmayın. Arkadaşlarınızla birlikte gerçekleştireceğiniz bekârlığa veda kutlamanızı, nişan, nikâh sonrasında yapacağınız eğlencelerinizi unutulmaz kılmak için biz hazırız. İstanbul’ da faaliyet gösteriyor, Avcılar eğlence mekânları için tercih edilen bir adres olma özelliği taşıyoruz.

Eğlence sektöründe deneyimli orkestra sanatçı ve DJ performans eşliğinde keyifli bir gün geçirebileceksiniz. Özel günlerinizde sizi ve konuklarınızı güler yüzümüzle karşılıyor, keyifli bir gün geçirmeniz için de özenle çalışıyoruz. Memnuniyetiniz bizim için çok önemli organizasyon öncesi ve sonrasında tüm süreçte isteklerinizi can kulağıyla dinliyor ve kusursuz bir gün geçirmeniz için titizlikle çalışıyoruz. Davetli sayınıza uygun olarak eğlencelerinizde size özel bir oturma düzeni oluşturuyor ve istediğiniz konsepti uygulayabiliyoruz.

Haftanın her günü canlı müzik hizmeti veriyor belirli günler de ise fasıl müzikle eğlencelerinize katılabiliyoruz. Sanatçı ve orkestraya ekipman desteği sağlıyor, ses sistemi ve sahne kurulumunda son teknoloji ve kaliteli ekipmanlar kullanıyoruz.

Kutlamalarınıza muhteşem lezzetlerimiz de eşlik ediyor. Ana yemek, ara sıcak, atıştırmalık ve mezelerimiz, meyve ve çerezlerimiz organizasyon öncesi bir araya gelerek size özel menüler de oluşturabiliyoruz. Yemeklerde kullandığımız ürünlerin kalitesi bizim için çok önemli! O nedenle güvenilir iş ortaklarımızdan ürünleri temin ediyor. Sunum esnasında da sizi bekletmiyor yemekleri sıcak bir şekilde seviş ediyoruz. Böylece sizi eğlendirirken aynı zamanda lezzet yolculuğuna da çıkarıyoruz.

Avcılar’da eğlence yerleri arasında araştırma yapıyorsanız sizi Meçhul Sahne Bistro’ya davet ediyoruz. Kusursuz bir eğlence ve kaliteyi tek bir çatı altında deneyimleyebileceksiniz. Rezervasyon yapmak ve hizmet detaylarımızı öğrenmek için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bizimle kolaylıkla iletişime geçebileceksiniz.

İletişim

Ali Yüksel

  • Adres: Marmara Cad No 22 Kat 1 Avcılar/İSTANBUL

Meçhul Sahne Bistro Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.