Zeno Kına Evi

3

E-posta Gönder

0212 963 3479

1 yorum

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

100-200

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Bağcılar, İstanbul

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 100-200
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Kına ekibi, Kına mumu, Kına tepsisi, Gelin hamamı

Hakkında

Kültürümüzün en renkli gecelerinden biri olan kına gecenizi hayata geçireceğiniz bir mekân arıyorsanız sizi Zeno Kına Evi’ne davet ediyoruz!

Bugüne kadar pek çok farklı konseptte davetinizi hayata geçirdik. Bu davetlerde isteklerinizi en iyi şekilde hayata geçirebilmek için son derece titiz bir şekilde çalışıyoruz. Kına geceleri kültürümüzde oldukça önemli bir yere sahip olan davetler. Bu gecenin sizin için ifade ettiği anlamın farkındayız ve her şeyin tam da düşlediğiniz gibi olmasına özen gösteriyoruz. Tecrübeli ve güler yüzlü ekibimiz eşliğinde konuklarınızın memnuniyetini sağlamak için tüm gece yanınızda oluyoruz. Ayrıca Zeno Kına Evi Bağcılar’da son derece kolay ulaşılabilen bir konumda yer alıyor. Bu sayede değerli konuklarınız herhangi bir sorun yaşamadan kına gecenize katılabiliyorlar.

100 ila 200 davetliyi ağırlama kapasitesine sahip olduğumuz mekânımızda kına gecesi ritüel ve aksesuarlarından pek çoğuna sahibiz. Kına tahtı ve cibinliğinizi size ve konseptinize özel olarak tasarlıyoruz. Bindallı ve kaftan, kına mumu, kına tepsisi, gelin hamamı ve kına ekibi gibi pek çok ayrıcalıklı hizmetimizden de yararlanma imkânına sahipsiniz. Salonumuzda sahip olduğumuz gelişmiş ışık sistemleri istediğiniz konsepti hayata geçirme aşamasında bize yardımcı oluyor. Ayrıca gelişmiş ses ve sahne sistemlerimiz ile birlikte asla hız kesmeyen bir eğlence sizi bekliyor. Kına gecenizi yemekli olarak düzenlemek isterseniz menü tadımlarına katılabilirsiniz. Usta aşçılarımız tarafından hazırlanan Türk ve dünya mutfağının leziz yemekleri arasından en beğendiklerinizi konuklarınıza sunulmak üzere seçebilirsiniz.

Düğününüz öncesinde konuklarınız ile birlikte doyasıya eğleneceğiniz bir davet hayata geçirmek için Zeno Kına Evi’ni tercih ediyorsanız bize ulaşmak çok kolay. Sayfanın üst kısmında bulunan Zeno Kına Evi iletişim bilgilerimizi kullanarak bizimle irtibat kurabilir ve fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

İletişim

Yilmaz Can

  • Telefon: 0212 963 3479

  • Adres: İnönü Mh. Hoca Ahmet Yesevi Cd. No.5 BAĞCILAR

Zeno Kına Evi Yol Haritası

1 yorum


füsun

Düğün Tarihi: 10.03.2019

bekarlığa veda için vazgeçilmeyecek tek adres :) çok fazla ilgili ve güleryüzlüler tüm ekibe teşekkür ederim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!