Zarifi

E-posta Gönder

0212 963 3653

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

200-300

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Beyoğlu, İstanbul

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 200-300
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Zenne / oryantal

Hakkında

Zarifi’de kına organizasyonları bir başka güzel oluyor. Mekânımızın etnik dokusu dolayısıyla geleneksel kına törenleri için ideal bir ambiyansımız bulunuyor.
Beyoğlu-Pera’da faaliyet gösteren Zarifi İstanbul’da kına ve bekarlığa veda organizasyonu düzenleyecek gelinler için harika bir alternatif.
Kapalı alanda bulunan mekânımız 250 konuk kapasiteli.
Hayatınızın geri kalanına adım atmadan önce tatlı bir veda eşliğinde keyifli bir eğlenceyi hak ettiğinize inanıyoruz. Düğün öncesi yakın arkadaşlarınızla eğlenmek, düğün stresinizi bir nebze de olsa atmak harika olmaz mıydı? Geleneksel bir kına gecesi organizasyonu ya da sınırsız eğlenebileceğiniz bir parti... Zarifi’de istediğiniz tüm alternatifleri bulmanız mümkün.
Bindallıdan kaftana, kına tepsisinden kına aksesuarlarına kadar kına organizasyonuna dair ihtiyaç duyabileceğiniz tüm aksesuarlara mekânımızla ulaşabilirsiniz.
Duygusal dakikalara şahitlik ettiğimiz “Yüksek yüksek tepelere” eşliğinde kınanızı yakıyor, ardından “imamını da kıyarım hükümetini de” eşliğinde eğlenceli dakikalar yaşıyoruz... Kına gecenize talep ettiğiniz müziklerle kutlayabileceğiniz gibi popüler kına müziklerinin olduğu müzik listemizi de kullanabileceğimizi belirtmek isteriz.

Her akşam bambaşka bir eğlencenin gerçekleştiği restaurantımızda haftalık olarak yaptıklarımız ise:
Pazartesi ve salı günlerine özel olarak canlı fasıl gecemiz,
Çarşamba günleri Suzan Kardeş’in sahnesi,
Cuma ve cumartesi günlerinde ise DJ Cem Kara eşliğinde Zarifi’ye özel müzikler...
Kına gecenizde haftalık olarak gerçekleştirdiğimiz eğlencelerimize katılarak bekarlığa veda konseptinde bir kutlama yapabileceğiniz gibi size özel bir gece organize ederek geleneksel kına gecesi organizasyonu da düzenleyebiliriz.
Yemekli olarak da düzenleyebileceğimiz kına organizasyonunuzda; alkollü ya da alkolsüz içecek tercih etmek ise tamamen size kalmış. Yemek ve içecek noktasında geniş bir seçenek yelpazemiz bulunuyor.
Kusursuz hizmeti sınırsız eğlenceyle bir araya getiren mekanımız; size unutulmaz bir gece yaşatıyor!
En tatlı vedanızı bizimle birlikte yapmak için form üzerinden bizimle iletişime geçebilir, Zarifi kına gecesi fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İletişim

Sema Bayir

  • Telefon: 0212 963 3653

  • Adres: Katip Mustafa Çelebi Mah. Çukurluçeşme Sok. No:11/A Beyoğlu/İstanbul

Zarifi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!