Yurdakul Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

500-750

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Gaziosmanpaşa, İstanbul

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 500-750
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Hakkında

Yılların vermiş olduğu sektör tecrübemizle özel davetlerinize ev sahipliği yapıyoruz. İstanbul’da evlenecek çiftler için harika bir alternatif olan Yurdakul Düğün Salonu Pazariçi mahallesinde yer alıyor. Özellikle Gaziosmanpaşa’da evlilik hazırlığında olan çiftlerin oldukça tercih ettiği salonumuzda pek çok organizasyon gerçekleştiriyoruz. En sık yaptığımız organizasyon; düğün, kına, nişan, sünnet düğünü, özel yemekler ve kurumsal sunumlar şeklindedir.

450 konuk kapasiteli salonumuzda yemekli ve yemeksiz organizasyonlar düzenliyoruz. Yemek noktasında hijyen kurallarına uygun olarak tercih edilen menüleri oluşturuyoruz.

Salonumuzun ambiyansından bahsedecek olursak; ilk girdiğiniz andan itibaren beyazın hakimiyetini görüyorsunuz salonumuzda. Tavanlarımızda, duvarlarımızda, masalarımızda ve sandalyelerimizde beyaz tonunu tercih ettik. Bunu yaparken amacımız; salonumuzun hem şık görünmesi hem de tüm konseptlere uyum sağlayabilmesiydi. Konseptinize uygun olarak altın tonlarında ya da kırmızı tonlarında mekân giydirmeleri yapıyoruz. Işıklandırmalarımızda ise beyaz led ışıklandırmalarımız hâkim olsa da renkli ışık sistemlerimiz de mevcut. Salonumuzda sıkça görebileceğiniz aynaların ve tabloların çevresinde renkli ledlerimiz bulunuyor. Bunların dışında pist alanımızın üzerinde ve arkasında olmak üzere; 2 alanda da renkli ışıklandırmalara yer verdik. Organizasyonlarınızda salonumuz pembe ve mor ışığın ağırlıklı olduğu; masallar diyarına benzer bir atmosfere dönüşüyor.

Eğlence noktasında ışıkların çok önemli faktörler olduğuna inanıyoruz. Eğlenmeniz için çalışıyor; davet sonu memnun yüzlerinizle motive oluyoruz.

Gerçekleştirdiğimiz organizasyonlarda en eğlenceli olanlar ise daima kına geceleri oluyor.

Kına gecesi için gelin adaylarımıza özel kına organizasyon paketimiz bulunuyor. Salonumuzda kına gecesini gerçekleştiren gelin adaylarının tek yapmaları gereken; istedikleri konsepti belirlemek ve kına günü eğlencenin tadını çıkarmak. Kına mumundan kına sepetine, kına tepsisinden kına tahtına kadar tüm detayları bir hazırlıyoruz. Sizin yerinize tüm detayları düşünüyor, mutluluğunuz için çalışıyoruz…

Siz de salonumuzda kına organizasyonu gerçekleştirmek isterseniz; form üzerinden bizimle iletişime geçebilir, Yurdakul Düğün Salonu fiyatı hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İletişim

Ramazan İnan

  • Adres: Pazariçi Mahallesi, Ordu Cd. No:270 A, 34240 Gaziosmanpaşa/İstanbul

Yurdakul Düğün Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!