Latilla Tekne

E-posta Gönder

Latilla Tekne Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  200-400 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  200-400 TL

 • Kapasite

  100-200

Latilla Tekne Sıkça Sorulan Sorular

 • Latilla Tekne kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Latilla Tekne kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 200-400 TL aralığından başlamaktadır.Latilla Tekne kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 200-400 TL aralığından başlamaktadır.


 • Latilla Tekne kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Latilla Tekne kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Latilla Tekne kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

  Latilla Tekne kına ve bekarlığa vedanız için düzenli havalandırma, uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi, masalar arası geniş mesafe aralığı, sosyal mesafeye uygun oturma düzeni, her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi ve mekan girişinde ateş ölçümü hizmeti sunmaktadır.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği

Latilla Tekne Hakkında

2004 yılından bu yana denizlerde faaliyet gösteren firmamız ile şimdiye dek binlerce konuğumuzu ağırladık ve ağırlamaya da devam ediyoruz. Bunu da geniş bir filo ve her biri farklı boyut ve özelliklere sahip birbirinden güzel tekneler ile yapıyoruz. Yazımızda bahsi geçecek olan teknemizin ise bunlar arasından en sevdiklerimizden biri olan. Yatch Latilla. Tam 36 metre olan uzunluğu ile Mega tekne sınıfına giren ve Türkiye’de çok fazla örneği olmayan bir yat. Burada, düğünler de dahil çok sayıda ve türde toplu organizasyona ev sahipliği yapıyoruz.

Nikâh sonrası yemekleri de bu etkinliklerden bir tanesi ve evliliğinizi kutlayacak tam da size göre bir mekân arayışı içerisindeyseniz bu arayışın belki de son bulduğunu düşünebilirsiniz. Zira sahip olduğumuz donanımlar ve hizmet kalitesi sayesinde bu konuda çiftlerin bizi tercih etme oranları çok yüksek. Her mevsimde organizasyon düzenlemeye müsait mekân alternatifimiz ile sizi hem açık hava hem de kapalı alan seçeneklerimizi sunabiliriz.

İsterseniz teknenin güvertesinde yaklaşık 150 kişilik bir davet düzenleyebilir, isterseniz de iç kısmında daha az sayıda butik bir davet verebilirsiniz. Her iki ihtimalde de sizin için teknemizi hazırlar ve dilediğiniz konseptte süsleriz. Oturma düzenlerimizi kare masalar ve lake sandalyeler ile yapıp çık masa düzenleri kuruyoruz. Sevdikleriniz ile birlikte burada yemeklerinizi yiyip mutluluğunuza kadeh kaldırabilirsiniz. Yemek demişken bahsedelim, executive aşçılarımız ile size fevkalade menüler hazırlayıp görsel olarak da lezzeti kadar tatmin edici şekilde sunabiliriz.

Nikâh sonrası kutlamaları haricinde düzenlediğimiz diğer etkinlikler ise şöyle; boğaz turu, evlilik teklifi, yıl dönümü kutlamaları, özel partiler, iş yemekleri, davetler, nişan merasimleri ve daha sayamadığımız nicesi.

Mega teknelemiz Latilla Matilda ikilisi ile en mutlu günlerinizde sizi ağırlamaktan mutluluk duyarız. Sayfadaki iletişim bilgilerimizi kullanarak bize kolayca ulaşabilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Cevdetpaşa Cad. Boğaziçi Üniversitesi Otobüs Durağı Arkası Bebek

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.