Vois Hotel Balo Salonu

2

E-posta Gönder

0216 706 2349

3 yorum

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

300-400

Kapasite

50-100 TL

Min. Fiyat

Ataşehir, İstanbul

İlçe, İl

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 300-400
  • Aksesuar kiralama var mı?: Evet

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Hint kınası, Kına süslemesi, Semazen, Zenne / oryantal, Kına takımı, Kına ekibi, Davul show, Kına mumu, Kına tepsisi, Kına töreni, Kına müziği, Gelin hamamı

Hakkında

Düşündüğünüzden daha fazlasını size vererek kına töreninizi şova dönüştürecek olan adres Vois Hotel Balo Salonu olabilir. Tecrübemizi, otelimizin konforu ve şıklığıyla birleştirdiğimiz salonumuzda organizasyon firmalarıyla iş birliği yaparak eşsiz güzellikte bir eğlenceyi sizin için hazırlıyoruz.

Peki biz kimiz, neredeyiz ve size ne gibi imkânlar sunuyoruz?
Vois Hotel İstanbul konum olarak Ataşehir’de bulunuyor. Şehir merkezinde oluşu ve kolay ulaşım imkânıyla diğer mekânlardan kendisini ayırarak ön plana çıkıyor. Yıllardır hizmet sektöründe varlığımızı sürdürüyoruz. Profesyonel bir çalışan kadrosuna sahibiz. Kapıdan adımınızı attığınızdan ândan çıkıncaya kadar güler yüzlü ve yardımsever ekibimizle her daim sizi memnun etmek için kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Düğün, kına, nişan, bekarlığa veda, parti, davet ve toplantı gibi çeşitli organizasyonlara ev sahipliği yapıyoruz. Size unutulmaz bir kına töreni yaşatabilmek için de İstanbul kına organizasyon firmaları içerisinde yer alan ve oldukça beğenilen Erol Yıldırım Kına Organizasyonu, Zümrüdü Anka Kına Organizasyonu ve Pudra Kına Organizasyon şirketleri ile ortak yürüttüğümüz çalışmalar yapıyoruz.

Geniş ve yüksek tavanlı bir salona sahibiz. Bu salon içerisinde yuvarlak masaları şık sandalyeler ile çevreliyor ve davetlileriniz için alan oluşturuyoruz. Kullandığımız örtüleri ve dekor rengini talebiniz doğrultusunda değiştirerek hayalinizdeki konsepti uyguluyoruz. Masa üstlerini vazolar, şemsiyeler, şamdanlar, büyük çiçek aranjmanları gibi hoş detaylarla süslüyoruz. Kına tahtını mekânın en gözde yerine konumlandırıyoruz. Her tarafı çiçeklerle çevrili tahtı tül cibinlikle görsel olarak daha da etkileyici bir görünüme bürüyoruz. Kırmızı, gümüş, altın sarısı, mor, pembe ve beyaz renklerini yoğun tercih ediyoruz. Kına merasiminizi kına müzikleri, davul şov ve dans gösterileri ile içerik olarak güzelleştirerek eğlenceli bir davet haline getiriyoruz.

Vois Hotel Balo Salonu hakkında ayrıntılı bilgi almak, farklı paket içeriklerini öğrenmek ve detaylı olarak fiyat tekliflerini değerlendirmek için sayfanın üst kısmında yer alan salon iletişim bilgileri ile irtibat sağlayabilirsiniz. Bize ulaşmanın farklı bir yolu ise sayfanın üstünde bulunan formun eksiksiz bir şekilde doldurularak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklanması ile oluyor.

İletişim

Begüm İsaoğlu

voishotel-balo

  • Telefon: 0216 706 2349

  • Adres: İnönü Mahallesi, Kayişdağı Caddesi, No:254 Ataşehir/İstanbul

Vois Hotel Balo Salonu Yol Haritası

3 yorum


H&S

Hale & Serdal

Düğün Tarihi: 08.03.2019

Organizasyon ailesine teşekkür ederim. Kına organizasyonu paketi beklentimi karşıladı. Otel den ayrı olarak Pudra organizasyon ailesine çok teşekkür ederim benim her isteklerime karşılık verdikleri için gerek kına tahtı, kaftanları ve dans figürleri olsun. Danslarla zaten çok eğlendim. Bununla... devamı 

y&d

yağmur & dimitri

Düğün Tarihi: 30.01.2019

aldığım paket beklentilerimi karşıladı. Çalıştıkları kına firmasıda kendileri gibi iyi bir hismet sundu. Paketi ve eğlenceyi hazırlayan Vois Hotel organizasyon ekibine teşekkür ederim.

R&u

Ruda & uluç

Düğün Tarihi: 24.01.2019

Kınam çok güzeldi. Standart paket dediler, standardında üzerinde bir organizasyon oldu. benim için ayrılan kaftanlar içinde ayrıca teşekkür ederim. Hizmet ve ilgi hatta bizimle anlaşırkenki o ilgi gece bitiminde bile devam etti. O yüzden Organizasyon ekibine ve Otele teşekkür ederim. O kadar çok... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!