Violet Kına Davet Rose

E-posta Gönder

0212 963 3861

Violet Kına Davet Rose

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

Hayır

Aksesuar Kiralama

100-200

Kapasite

30-50 TL

Min. Paket Fiyatı (Hafta sonu)

Avcılar, İstanbul

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 30-50 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 100-200
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Kampanyalar ve Paketler

Violet Kına Davet Rose

Kış Aylarına Özel Son Kampanya %30 İndirimle 3.900 TL!

Kasım, Aralık, Ocak ve Şubat aylarında yapacağınız Her şey dahil Kına organizasyonları %30 İndirimle 3.900 TL!

Kına Paketi:

* 11 Adet Bindallı seçeneği
*10 Adet Arkadaş kaftanı
*Bayan DJ
*Full Kamera çekimi
*Dansçı kına kızları
*Güllü lokum ve şerbet ikramı
*Cibinlik ve taht
* El gülleri ve el mumları
*Yaş ve kuru Kına
*Kına mendilleri
*Tef ve davul
*Konfeti ve meşale
*Limitsiz yerli içecek ve ikram.

Sezonun son kına fırsatından faydalanmak ve detaylı bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz.

Son gün 29/02/2020


Hakkında

Davet sektöründe bir marka haline gelmiş Violet Davet ve Balo firmasının bir işletmesi olarak 3 şubemizden biri olan Avcılar’a hoş geldiniz. Birbirinden güzel salonlarımızın her biri kendine münhasır dekorasyonlar ve kapasitelere sahip. Düğün, kına gecesi ve nişan törenleri gibi önemli merasimleri büyük bir özenle düzenlediğimiz salonlarımızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Kına geceniz için ise size güzeller güzeli Violet Rose Salon’umuzu öneriyoruz. 100 ila 200 kişi aralığında konuk ağırlayabildiğimiz salonumuz kına gecesi organizasyonlarını düzenlemek için biçilmiş bir kaftan.

Bizce kınanın olmazsa olmazı tahttır ve görkemli bir tahtta oturmayan gelinlerimiz kendilerini hak ettikleri gibi bir sultan olarak hissedemezler. Biz de bunun farkında olan tecrübeli bir firma olarak salonun tam ortasında bulunan ve her yerinden rahatlıkla görülebilen bir konuma bu tahtı yerleştiriyoruz. Çoğu salondan farklı olarak tahtımızı ihtişamlı bir altın sarısı renginde tasarladık. Arkasındaki perdeli pencere detayı ve tahtın işlemeleri birbirlerine inanılmaz bir uyum gösteriyor. Masası, nedime minderleri ve tüm detayları ile burada arkadaşlarınız ile birlikte otururken tüm gözler üzerinizde olacak.

Bunun haricinde kına süslemeleri ve geleneksel veya güncel kına müziklerini de en iyi şekilde biz hallediyoruz. Çözüm ortağımız olan organizasyon firmaları vasıtası ile kınaya dair talep ettiğiniz tüm detaylar ve hazırlıları dilediğiniz şekilde gerçekleştirebiliriz. Eğer geceye katılan konuklarınıza lezzetli ikramlarda bulunmak isterseniz kınayı yemekli veya kokteyl usulünde yapabilirsiniz. Usta aşçılarımızın hazırladığı yiyecekler hem kalite hem de lezzet açısından oldukça tatmin edicidir. Her bütçeye ve damak zevkine uyabileceğini düşündüğümüz içerikler ile farklı menüler veya paketlerimiz bulunuyor. Bu seçenekleri dilediğiniz gibi değerlendirebilirsiniz.

Şıklığı ile göz dolduran ve kaliteli hizmetler ile kusursuz organizasyonlara imza attığımız salonumuz Violet Kına Davet Avcılar’da sizi bekliyor. Bize ulaşmak isterseniz sayfa üzerindeki iletişim bilgilerimizi kullanarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

İletişim

Ayhan Yılmaz

Hüseyin Uçak

  • Telefon: 0212 963 3861

  • Adres: Avcılar

Violet Kına Davet Rose Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!