Uptown İstiklal

E-posta Gönder

0212 963 2641

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

400-500

Kapasite

200-400 TL

Min. Fiyat

Beyoğlu, İstanbul

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!COVID-19 Önlemleri

 • Sosyal mesafeye uygun oturma düzeni
 • Masalar arası geniş mesafe aralığı
 • Her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi
 • Uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi
 • Düzenli havalandırma
 • Ambalajlı/kapalı kutuda yiyecek/içecek servisi
 • Kullan-at malzeme ile servis imkanı
 • Maskeli ve eldivenli servis personeli sunma
 • Mekan girişinde ateş ölçümü

Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 200-400 TL
 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 150-200 TL
 • Kapasite 400-500
 • Aksesuar Kiralama

Sorular

 • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Hakkında

İstanbul’un en gözde bölgelerinden biri olan İstiklal Caddesi’nde, mekanımız Uptown İstiklal Lounge ve Restaurant’ı açtık. Burada hatırı sayılır bir süredir faaliyet gösteriyoruz ve şimdiye dek sayamayacağımız kadar konuğumuzu ağırladık. Üstelik sadece kafe ve restoran olarak değil aynı zamanda davet mekanı olarak da faaliyet gösteriyoruz. Düğün, kına gecesi, nikah sonrası yemeği ve nişan merasimleri gibi özel günlere ev sahipliği yapıyoruz.

Davet Alanları

Restoranımız şık ve konforlu bir konseptle günlük kullanımda misafirlerimizi rahat ettirecek şekilde tasarlandı. Ancak grup etkinlikleri için gerekli düzenlemelerin yapılması ile kolayca özel gün organizasyonlarına hazır hale getiriyoruz. Bulunduğumuz binanın restoranımıza ait katında oldukça geniş bir alana sahibiz. Böylelikle mekanımızda yaklaşık 500 kişiye kadar varan sayılarda konuğu aynı anda ağırlayabiliyoruz.

Bulunduğumuz mevsime göre çiftlerimize açık veya kapalı alan seçenekleri sunuyoruz. Restoranımızın kapalı alanı yılın her dönemi kullanıma açıkken teras kısmı için hava durumu koşulları önemli. Yaz ve bahar aylarında gerçekleşecek organizasyonlarda terasımız çiftler tarafından çokça tercih ediliyor. Burada İstanbul’a kuşbakışı bir seyir imkanımız var ve konum itibariyle muhteşem bir deniz ve Boğaz manzarasına sahibiz.

Dekorasyon

Mekanın dekorasyonuna genel olarak modern bir hava hakim. Kullanılan renk ve desenler ile aksesuarlar oldukça dinamik bir hava katıyor. Oturma düzenimizi kare ve dikdörtgen masalar ile oluşturuyor, çiftimizin zevkine göre mekanı süslüyoruz. Eğer gelin ve damat arzu ederse dışarıdan organizasyon firması getirilmesine de müsaade ediyor, gelen ekiple koordineli olarak çalışıyoruz.

Hizmetler

Özel davetlerde canlı müzik veya DJ performansı ayarlıyor, ses ve sahne sistemlerini kaliteli şekilde kendimiz kuruyoruz. Kına gecesi organizasyonları özelinde belirtmek gerekirse; gelinin kaftanı, nedimeler, Hint kınacısı, dans şovları, kına tahtı, kına tepsisi ve aksesuarları, kına süslemeleri gibi detayları sağlıyoruz. Ayrıca kamera ve fotoğraf çekimi için de anlaşmalı ekibimizden destek alıyoruz.

Yiyecek / İçecek

Bir restoran olarak uzun yıllardır konuklarımıza yemek servisinde bulunuyor ve bu konuda lezzetlerimiz için harika övgüler alıyoruz. Kına gecesini yemekli yapmayı düşünen çiftlerimiz hazır menü çeşitlerimizden dilediklerini seçmekte özgürler, tadım düzenleyerek istenirse çifte özel menü de belirleyebiliyoruz. Daha uygun fiyatlı seçenekler için kokteyl menülerimiz de mevcut. İkramlarımızın yanında alkollü veya soft içecekler servis ediyoruz.

Yazıda restoranımızın detaylarını anlatarak Beyoğlu kına mekanları arasında bizi neden seçmeniz gerektiğine dair bilgiler vermiş olduk. Ancak eminiz ki sizin daha merak ettiğiniz pek çok detay vardır. Dilerseniz sayfa üzerindeki telefon numaramızdan bizi arayarak veya yandaki formu eksiksiz doldurarak bizimle iletişime geçin. Size kına paketlerimiz, fiyatlarımızdan ve ödeme kolaylıklarımızdan bahsedelim.

İletişim

Emre Tuvan

Nur Coşkun

 • Telefon: 0212 963 2641
 • Adres: Hüseyin Ağa Mahallesi, İstiklal Caddesi, No 50-54 Beyoğlu/ İstanbul

Uptown İstiklal Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!