The Svadba Ada

E-posta Gönder

0850 532 8569

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

750-1.000

Kapasite

50-100 TL

Min. Fiyat

Bayrampaşa, İstanbul

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 750-1.000
  • Aksesuar kiralama var mı?: Evet

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Hint kınası, Kına süslemesi, Semazen, Davul show, Kına ekibi, Kına takımı, Zenne / oryantal, Dilek feneri, Kına mumu, Gelin hamamı, Kına töreni, Kına müziği, Kına tepsisi

Kampanyalar ve Paketler

The Svadba Ada

%50 İndirimle Evet Demeye Hazır Olun!

Kaliteli ve farklı bir nikah organizasyonu için mekanlarımız siz değerli çiftlerimizin hizmetindedir.

Son gün 31/12/2020


Hakkında

2017 yılında 20 yıllık deneyim ve bilgi birikimimizle Bayrampaşa’da The Svadba markasını yarattık! Uzun yıllardır içerisinde bulunduğumuz organizasyon sektörüne farklı bir soluk getirmeyi ve tasarladığımız her davetle değerli çiftlerimizi mutlu etmeyi hedefledik. Çok kısa sürede başarı da elde ettik. Çünkü kelimenin tam anlamıyla işimizi büyük bir ustalıkla yapmaya odaklandık. Hâlâ kusursuz hizmet sunmaya odaklandığımız ilkelerimiz, şık ve lüks davet konsepti anlayışımızla salonlarımızın kapılarını konuklarımıza açmaya devam ediyoruz.

Hatta sizin kına geceniz için heyecanla, The Svadba Ada Salon’da konuklarınızı ağırlamak için hazırlıklara başlıyoruz. Görkemli ve gösterişli atmosferiyle sizi adeta büyüleyecek şıklıktaki salonumuzda, 750 ila 1000 kişilik ziyafetler tasarlayabiliyoruz. Belirlediğiniz davetli sayısına göre düzenleme yapmaya başlıyor, yuvarlak masalar ve napolyon sandalyelerle şıklığı yakalıyoruz. Kına konseptinize uygun süslemeler için yapay çiçeklerle gelin yolu dekore ediyor, masalarda; gösterişli şamdanlar, dekoratif suplalar ve özel aksesuarlar tercih ediyoruz. Huzur bulacağınız bu atmosferde, kendinizi özel hissetmeniz için ise kına köşenizi tarzınızı yansıtan dekorlar ve taht ile tamamlıyoruz.

The Svadba Davet Salonu’nda gerçekleştireceğiniz kına gecesi için ihtiyacınız olan her şey tek bir çatı altında. Bu yüzden kına tahtınız için belirlediğiniz renklere de uygun kaftan modelleri, yakın arkadaşlarınız için nedime kaftanı, 100 adede kadar hediyelik kuru kına, LED el mumu, kına tepsisi ve yaş kına da temin ediyoruz. Kesintisiz eğlence ve müzik ziyafetiyle taçlandırdığımız gecenizde, zengin menü seçeneklerimiz ve damak hafızalarınıza yer edecek lezzet anlayışımızla konuklarınızı en iyi şekilde ağırlıyoruz.

Peki, siz masalsı bir konsept ve şıklığıyla çok konuşulacak bir gecede The Svadba kına gecesi tasarlamaya ne dersiniz? “Evet”, dediğinizi duyar gibiyiz. Bayrampaşa Adapark’ta merkezi konumuyla kolayca ulaşım sağlayabileceğiniz tesisimizde sizi bekliyoruz. Detaylı bilgi ve randevu için iletişim bilgilerimiz sayfanın üst kısmında yer alıyor.

İletişim

SEMİH HOT

Sinan Kuvars

  • Telefon: 0850 532 8569

  • Adres: YILDIRIM MAH. ŞEHİR PARKI CAD. NO:2A ADAPARK BAYRAMPAŞA - İST

The Svadba Ada Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!